Криптобіржа Bybit подала заявку на отримання ліцензії у Гонконгу

Криптовалютна біржа Bybit подала заявку на отримання ліцензії постачальника послуг віртуальних активів (VASP) у Гонконгу, згідно з регуляторними документами.

1 лютого 2024 - 13:49
 0  32
Криптобіржа Bybit подала заявку на отримання ліцензії у Гонконгу
Зображення: brokker.news

Bybit приєдналася до списку з 14 претендентів, які звернулися до Комісії з цінних паперів та ф'ючерсів (SFC) за ліцензією на надання послуг у Гонконгу. Згідно з заявкою, поданою 31 січня, Bybit планує надавати послуги в регіоні через Spark Fintech Limited.

Терміни розгляду заявки та статус її схвалення Комісією з цінних паперів та ф'ючерсів залишаються невідомими, оскільки інші криптовалютні компанії, зокрема OKX, досі очікують на регуляторне схвалення. На сьогоднішній день лише дві компанії, OSL Exchange та HashKey Exchange, отримали від SFC ліцензію на торгівлю криптовалютою. Станом на момент публікації, Bybit не робила жодних офіційних заяв щодо поданої заявки.

Bybit вперше висловила зацікавленість у розширенні послуг у Гонконгу в квітні 2023 року, коли криптовалютна біржа, розташована в Дубаї, окреслила плани щодо створення там свого бізнесу для Центральної Азії. Як повідомлялося раніше, Bybit планує перевести до Гонконгу частину своєї маркетингової, дослідницької та розробницької команди.

Генеральний директор Bybit Бен Чжоу підкреслив важливість ліквідності у секторі бірж, заявивши, що Гонконг може похвалитися великою ліквідністю завдяки притоку інституційного капіталу. Чжоу відзначив місто за його розвинені ринки капіталу, високий рівень фінансової грамотності та значну кількість інвесторів, які приймають обґрунтовані рішення.

Проте не всі на криптовалютному ринку погоджуються з регуляторним підходом Гонконгу. Ван Ян, віце-президент Університету науки і технологій Гонконгу, розкритикував регулювання криптовалют у місті, назвавши існуючу систему ліцензування обтяжливою та контрпродуктивною. Ян ввів термін «Ліцензовано, щоб бути знищеним», щоб охарактеризувати проблеми, з якими стикаються ліцензовані біржі, такі як OSL, які зазнали значних збитків після отримання схвалення на надання послуг у регіоні.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.