Криптобіржа Binance заморозила вкрадені токени XRP на суму $4,2 млн

Криптобіржа Binance повідомила про заморожування $4,2 млн у токенах XRP, викрадених з особистого гаманця співзасновника Ripple Кріса Ларсена.

2 лютого 2024 - 12:50
 0  48
Криптобіржа Binance заморозила вкрадені токени XRP на суму $4,2 млн
Зображення: brokker.news

Генеральний директор Binance Річард Тен заявив, що його біржа заморозила рахунки, на яких знаходилося 8,3 млн XRP, викрадені невідомими зловмисниками. Він також пообіцяв продовжувати співпрацю з Ripple та іншими зацікавленими сторонами для повного повернення вкрадених коштів.

«Ми продовжуватимемо підтримувати Ripple у їхньому розслідуванні та зусиллях з повернення коштів, зокрема уважно стежитимемо за більшістю коштів, які все ще знаходяться у зовнішніх гаманцях зловмисників, на випадок, якщо вони спробують їх перевести на Binance», - сказав Річард Тен.

За словами аналітика блокчейна ZachXBT, який 31 січня першим звернув увагу на підозрілі транзакції, зловмисники викрали 213 млн XRP і розподілили їх по різних біржах. Незабаром після цього Кріс Ларсен підтвердив, що ці кошти належали йому особисто, і що його акаунти було зламано.

Цей інцидент відрізняється від звичайних хакерських атак, оскільки зловмисники не поспішали і не використовували міксери для приховування своїх слідів. Більше того, вони викрадали XRP протягом 10 годин, перш ніж перевести їх на централізовані біржі, що викликає додаткові питання.

Тим часом, юридичні баталії між Ripple та Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) тривають. SEC звинувачує Ripple у тому, що продаж їхнього токена XRP порушує федеральне законодавство. Суддя Аналиса Торрес постановила, що продаж XRP на біржах і роздрібним інвесторам не є інвестиційним контрактом, але спір щодо продажу інституційним інвесторам залишається відкритим.

Водночас SEC відмовилася від однієї з претензій до Ripple та його керівництва.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.