Кросс-чейн провайдер ліквідності Pike запускає тестову мережу

Постачальник ліквідності між різними блокчейнами Pike Finance оголосив про старт тестової мережі на Ethereum та її рішеннях 2 рівня.

12 грудня 2023 - 18:37
 0  9
Кросс-чейн провайдер ліквідності Pike запускає тестову мережу

У ланцюжку X, 11 грудня 2023 року, Pike повідомив, що розробники блокчейн-технологій тепер можуть експериментувати з кросс-чейн функціями протоколу, використовуючи тестову мережу, доступну як на Ethereum, так і на версіях Goerli в Optimism, Arbitrum та Base. Хоча точного розкладу немає, Pike очікує, що протокол також підтримуватиме інші мережі, такі як Solana, Monad та Fraxchain.

За допомогою тестової мережі користувачі Pike Finance можуть досліджувати такі функції, як створення токенів-кранів, внесення активів у якості застави, позики, погашення позик та виведення коштів. Представник команди Pike зазначив, що поточна версія тестової мережі все ще є «в процесі роботи», що означає, що члени спільноти все ще можуть зіткнутися з проблемами та помилками.

Запуск відбувається через кілька тижнів після того, як Pike отримав фінансування на суму 50 000 USDC від Circle та Wormhole, щоб допомогти протоколу запустити свою основну мережу на початку Q1 2024 року. Pike Finance — це міжланцюговий постачальник ліквідності, який використовує архітектуру хаба та спікера, щоб дозволити користувачам надавати та позичати власні активи в будь-яких підтримуваних мережах.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.