Криптовалютна біржа Poloniex зламана хакерами: втрати перевищують $33 млн

Гарячий гаманець криптовалютної біржі Poloniex зламаний, повідомляється про несанкціоноване виведення цифрових активів більш ніж на $33 млн.

10 листопада 2023 - 12:21
24 листопада 2023 - 22:42
 0  18
Криптовалютна біржа Poloniex зламана хакерами: втрати перевищують $33 млн

Криптовалютна біржа Poloniex, схоже, стала черговою торговельною платформою, яка постраждала від хакерської атаки, в результаті чого втратила понад $33 млн криптовалюти.

За даними аналітиків PeckShield, хакери вивели мільйони доларів з одного з гарячих гаманців біржі. Дослідницький аналітик 21co Том Ван (Tom Wan) у своєму твіті повідомив, що наразі оцінювані втрати становлять $34 млн.

Інвестор Poloniex Джастін Сан (Justin Sun) підтвердив інцидент, але не став деталізувати його. Він запевнив клієнтів, що біржа "підтримує здорову фінансову позицію і повністю відшкодує збитки постраждалим".

Наразі невідомо, як хакерам вдалося зламати гаманець Poloniex. Біржа заявила, що проводить розслідування інциденту і вживає заходів для підвищення безпеки.

Цей інцидент є черговим нагадуванням про те, що криптовалютні біржі є привабливою ціллю для хакерів. Важливо вибирати надійну біржу з хорошою репутацией і зберігати свої кошти в холодних гаманцях, коли це можливо.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.