Кількість власників криптовалют може зрости до 950 млн у 2024 році

Аналітики Bitfinex опублікували нову відповідь про стан ринку криптовалют.

22 грудня 2023 - 19:00
 0  12
Кількість власників криптовалют може зрости до 950 млн у 2024 році
Зображення: brokker.news

Оптимістичні настрої панують на ринку криптовалют, згідно з аналітиками Bitfinex. У своєму звіті Bitfinex Alpha експерти передбачають значне зростання капіталізації ринку – до $3,2 трильйонів у 2024 році.

Очікується, що кількість користувачів криптовалют у світі збільшиться з 575 мільйонів зараз до 850-950 мільйонів наступного року. Це свідчить про посилення популярності цифрових активів та потенціал для подальшого розвитку ринку.

Аналітики Bitfinex прогнозують фазу «екстремальної жадібності» на ринку криптовалют у 2024 році. Цей період може супроводжуватися новими максимумами для Bitcoin (BTC) та інших цифрових активів. Запуск довгоочікуваного Bitcoin-ETF може додатково стимулювати інституційних інвесторів і сприяти переходу капіталу в більш ризиковані активи.

Загалом, аналітики Bitfinex вважають, що ринок криптовалют зараз перебуває у «здоровому» стані. Це означає, що ціни на Bitcoin мають потенціал для подальшого зростання, а очікується зниження тиску на продаж від майнерів.

Експерти звертають увагу на історичну тенденцію зростання ціни Bitcoin у період різдвяних свят. У 2020 році вартість криптовалюти збільшилася на 22% протягом цих днів. Чи відбудеться подібне ралі цього року, залишається побачити.

Важливо зазначити, що ринок криптовалют є мінливим і непередбачуваним. Прогнози Bitfinex, хоча й ґрунтуються на аналізі та даних, можуть не здійснитися. Інвесторам варто пам'ятати про ризики та здійснювати інвестиції вдумливо.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.