Відкритий інтерес до ETH відкочується від історичного максимуму – що далі?

Відкритий інтерес (OI) до ф'ючерсів на Ethereum (ETH) відкотився від історичного максимуму у виразі ETH, досягнутого наприкінці серпня, незважаючи на те, що довгоочікуваний перехід Ethereum на Proof-of-Stake наближається з кожним днем.

6 вересня, 2022 - 16:16
12 січня, 2023 - 00:22
 0  7
Відкритий інтерес до ETH відкочується від історичного максимуму – що далі?

Згідно з новим звітом дослідника криптовалюти Kaiko, у вересні спостерігався відкат ETH OI з 5,1 млн ETH наприкінці серпня до 4,7 млн ​​ETH станом на 5 вересня. І хоча поточний відкритий інтерес є зниженням порівняно з максимумами, він, як і раніше, знаменує собою одне з найбільших нарощувань OI на ринку ф'ючерсів ETH.

Сплеск інтересу з боку ф'ючерсних трейдерів пов'язаний з тим, що мережа Ethereum готується до переходу мережі від Proof-of-Work (PoW) до Proof-of-Stake (PoS), подія, відома як Злиття (the Merge), яка , як очікується, відбудеться з 10 до 20 вересня.

Помітні зміни в OI відбулися, оскільки спотова ціна ETH продовжувала зростати з кінця серпня, збільшившись із ціни закриття 31 серпня 1554 долара США до 1668 доларів США станом на вівторок об 11:30 UTC.

Ціна Ethereum сьогодні зросла на 6,8% завдяки оптимізму зі Злиття

На момент написання спотова ціна ETH зросла на 6,8% за останні 24 години та на 7,4% за останні 7 днів. Щоденного приросту було достатньо, щоб зробити його найкращим на сьогодні серед 10 найкращих криптоактивів з ринкової капіталізації, згідно з даними CoinGecko.

Відповідно до звіту Kaiko, зниження OI сталося через те, що ставки фондування на ринку ф'ючерсів ETH ненадовго перейшли в позитивну зону, а потім знову впали нижче за нульову лінію.

«Це може вказувати на те, що ставлення інвесторів до ETH перед злиттям покращується, оскільки акцент зміщується з хеджування ризиків до злиття на більш оптимістичний прогноз після злиття», — йдеться у звіті Kaiko.

Позитивна ставка фінансування означає, що трейдери, які мають довгі позиції, повинні сплачувати комісію за фінансування тим, у кого короткі позиції, тоді як негативна ставка фінансування призводить до протилежної ситуації.

Ставки фінансування безстрокових ф'ючерсів, як правило, позитивні під час бичачих ринкових умов та негативні під час ведмежих.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.