Helius отримала 9,5 млн доларів для розвитку платформи розробників Solana

Helius, платформа, орієнтована на розробку інструментів для блокчейну Solana, планує використати отримані $9,5 млн для розширення своєї команди та вдосконалення технологічного стеку, щоб покращити досвід розробників.

23 лютого 2024 - 08:30
 0  35
Helius отримала 9,5 млн доларів для розвитку платформи розробників Solana
Зображення: brokker.news

Компанія Helius планує створити веб-хуки та засоби керування віддаленими процедурами, що сприятиме безперешкодному зв'язку між додатками та взаємодії з вузлами блокчейну.

Генеральний директор Helius Мерт Мумтаз також окреслив амбітні цілі компанії на найближче майбутнє, які включають впровадження узагальненого стиснення для Solana, покращення RPC, створення нового RPC-клієнта та залучення тисяч розробників Web2 та великих інституцій на платформу Solana.

Завдяки новому фінансуванню Helius планує розширити свою команду, найнявши ще чотирьох інженерів, додавши їх до свого поточного штату з 14 штатних співробітників.

«Ми хочемо продовжувати стратегічно розвивати нашу команду», – сказав Мумтаз у прес-релізі, підкресливши увагу компанії до розширення команди та технологічних удосконалень.

Крім того, до ради директорів Helius приєднається Стів Вассалло з Foundation Capital, як повідомив генеральний директор Helius у розмові з Fortune.

Інвестування очолила Foundation Capital за значної участі Reciprocal Ventures, 6th Man Ventures, Chapter One, Propel та відомих особистостей, включаючи Баладжі Шрінівасана, Кайла Самані та співзасновників Solana Анатолія Яковенка та Раджа Гокала.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.