Helium Mobile та HNT стрімко зростають на тлі відновлення крипторинку

Ринок криптовалют переживає значне зростання, а Helium Mobile (MOBILE) та Helium (HNT) очолюють цей тренд.

14 грудня 2023 - 14:09
14 грудня 2023 - 14:12
 0  9
Helium Mobile та HNT стрімко зростають на тлі відновлення крипторинку
Фото: brokker.news

За останню добу MOBILE піднявся на 227% і наразі торгується на позначці $0.003, ставши лідером серед 300 найкращих криптовалют за даними CoinGecko.

Капіталізація Helium Mobile досягла $220 мільйонів, що робить її 210-ю найбільшою криптовалютою на момент написання новини. Добовий обсяг торгів токеном зріс із $3,8 мільйонів до $15,7 мільйонів.

5 грудня Nova Labs, розробник відкритої мережі Helium, запустила загальнонаціональний тарифний план для США. Nova Labs співпрацювала з оператором мобільного зв'язку T-Mobile для запуску безлімітного тарифного плану за $20 на місяць.

Токен-побратим MOBILE, HNT, також зріс на 26,3% за останню добу і наразі торгується на позначці $5,99. Недавній підйом HNT допоміг йому зайняти 77-е місце серед найкращих криптовалют з капіталізацією в $850 мільйонів.

Зростання відбувається на тлі значного відновлення глобального крипторинку, оскільки Bitcoin (BTC) наближається до позначки $43 000.

Варто зазначити, що ціна Helium у середині березня впала на 50% після того, як Binance та Binance.US вирішили делістити актив із біржі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.