Хакерська група Pink Drainer поцупила $4,4 млн у токенах Chainlink

Власник токенів Chainlink (LINK) втратив активи на суму $4,4 млн внаслідок хакерської атаки групи Pink Drainer.

29 грудня 2023 - 23:11
29 грудня 2023 - 23:17
 0  15
Хакерська група Pink Drainer поцупила $4,4 млн у токенах Chainlink
Зображення: brokker.news

Згідно з даними платформи Scam Sniffer, зловмисники обманули користувача, змусивши його підписати транзакцію, пов'язану з функцією IncreaseAllowance. Відразу після цього жертва втратила 275 700 LINK через два перекази.

Функція IncreaseAllowance дозволяє користувачу визначити кількість токенів, яку він дозволяє іншому гаманцю переказати зі своєї адреси.

Згодом 68 925 токенів було переказано на криптовалютний гаманець, який Etherscan позначає як «PinkDrainer: Wallet 2». Решта 206 775 LINK було відправлено на іншу адресу.

Представники платформи Scam Sniffer підтвердили, що крадіжка активів пов'язана з діяльністю групи Pink Drainer. Проте експертам не вдалося встановити точно, як зловмисники змусили користувача погодитись на переказ токенів.

Криптодетектив ZachXBT зазначив, що вкрадені кошти були конвертовані в Ethereum і пройшли через сервіс eXch.

«Вкрадені кошти були продані за ETH і наразі відмиваються через eXch», - криптодетектив ZachXBT.

Хакерська група Pink Drainer, як вважається, несе відповідальність за кілька гучних атак на різні платформи. Йдеться про інциденти з проектами Evomos, Pika Protocol та Orbiter Finance. Група також була залучена до афери, в якій зловмисники видавали себе за криптожурналістів.

У 2023 році хакери Pink Drainer вкрали $18,7 млн у 9 068 користувачів, згідно з даними Dune Analytics.

Загалом, хакери вкрали криптовалюти на суму $2 млрд у 2023 році. Серед найбільших крадіжок криптовалюти цього року був злом протоколу Euler Finance. Під час атаки хакери вкрали приблизно $200 млн. Також відбулися атаки на BonqDAO, криптовалютну біржу Poloniex та криптогаманець Atomic Wallet, кожна з яких завдала збитків понад $100 млн.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.