GoGoPool, Koop, Stacked, Luabase, Proof та Sei Networks успішно завершили раунди фінансування

Сьогодні кілька проектів оголосили про успішні венчурні раунди. До них відносяться GoGoPool, Koop Protocol, Stacked Studios, Luabase, Proof та Sei Network.

1 вересня 2022 - 13:40
24 листопада 2023 - 22:23
 0  24
GoGoPool, Koop, Stacked, Luabase, Proof та Sei Networks успішно завершили раунди фінансування

GoGoPool залучив 5 млн доларів

GoGoPool, протокол ставок, заснований на мережі Avalanche, нещодавно оголосив про завершення раунду фінансування, в ході якого було залучено 5 мільйонів доларів. Згідно з їхнім блогом Medium, венчурний раунд GoGoPool очолювали Coinfund та Framework Ventures.

Крім того, в цьому раунді інвестували кілька інших проектів, включаючи Republic Crypto, Genesis Block Ventures, FinTech Collective, Avalaunch, Builder Capital, Flow Traders, Alpha Crypto, Taureon та Silverstone Ventures.

GoGoPool оголосила, що вони будуть використовувати кошти, зібрані в ході раунду, для підтримки таких заходів, як «набір та розробка нашого набору інструментів з відкритим вихідним кодом для масштабування підмереж та покращення мережі Avalanche».

Протокол Koop залучив 5 млн доларів

Koop Protocol нещодавно оголосив про завершення раунду фінансування, під час якого вони залучили 5 мільйонів доларів. Судячи з звітів, цей раунд фінансування спільно очолювали фонди 1confirmation і Variant. У раунді взяли участь кілька інших компаній, у тому числі Day One Ventures, Palm Tree Crew, DeFi alliance, Ethereal Ventures та Volt Capital.

Koop — це платформа, яка допомагає користувачам створювати «нішеві, приватні, спільні простори». Його заснувала 21-річна Наталія Мурільйо, яка нещодавно заявила:

«Koop створений для співробітників, для будівельників, для  селф-стартерів, особливо тих, хто створює контркультуру. А криптовалюта завжди була пов'язана з нішевою контркультурою.

Stacked Studios залучила 12,9 млн доларів

Під час іншого венчурного раунду серії A Stacked Studios залучила 12,9 мільйона доларів. Згідно з повідомленнями, цей венчурний раунд очолив Pantera Capital разом з іншими, такими як GFR Fund, Z Venture та YJ Capital.

Говорячи про проект, засновник та генеральний директор проекту Алекс Лін сказав:

Якщо ви насправді надаєте творцям право власності на платформи, які вони допомогли зробити цінними, то ви справді вирівнюєте стимули як самої платформи, так і розробників та творців контенту.

Творці в Stacked зможуть проводити вечірки, транслювати ігровий контент, розміщувати контент про стиль життя, спілкуватися з фанатами та заробляти криптовалюту або фіат, приймаючи пожертвування від глядачів.

Luabase залучив 4,5 млн доларів

Luabase, заснований на блокчейні стартап, створений для того, щоб зробити дані доступнішими і дешевшими у використанні, нещодавно оголосив про завершення раунду фінансування, зібравши 4,5 мільйона доларів. Серед учасників цього раунду: Costanoa Ventures, 6th Man Ventures, Фуркан Рідхан (засновник Thirdweb), Шаан Пурі (засновник Milkroad), Джон Ма (співзасновник Artemis), Джек Херрік (засновник WikiHow) та Джош Ханна (Matrix).

Оголошуючи про раунд фінансування, Luabase також розповіла у блозі про деякі свої плани розширення. У блозі сказано:

Спочатку ми зайнялися Ethereum, але незабаром після цього швидко додали Polygon, Avalanche, Fantom та Bitcoin. У найближчі кілька місяців ми додамо кожну мережу EVM та Solana. Ми вже використовуємо API в першу чергу, але наші партнери з дизайну сказали нам, що їм потрібні інструменти, щоб Luabase вписався в їхній робочий процес розробки, тому наступного місяця ми запустимо інтеграцію з Github, а незабаром після цього — SDK.

Proof Raises залучив 50 млн доларів

Proof XYZ, колектив NFT, нещодавно оголосив про завершення раунду фінансування на 50 мільйонів доларів під керівництвом a16z. Згідно з повідомленнями, в раунді взяли участь кілька інвесторів, зокрема Seven Seven Six та VaynerFund.

Кевін Роуз нещодавно сказав на Future Proof:

«Здорово отримати вотум довіри від деяких з найшанованіших інвесторів у Web3, а також капітал для продовження надання відмінних продуктів та послуг у міру того, як ми розвиваємо цей бізнес у довгостроковій перспективі».

Sei Network залучив 5 млн доларів

Sei Network, блокчейн першого рівня, призначений для торгівлі, нещодавно завершив раунд фінансування, в ході якого було залучено 5 мільйонів доларів. У звітах зазначається, що Multicoin Capital лідирувала в цьому раунді за участю Coinbase Ventures, Hudson River Trading, Delphi Digital, GSR, Hypersphere, Frax, Flow Traders, Tangent та Yield Guild Games.

Співзасновник платформи Джей Джог нещодавно сказав: «Цей раунд є важливим кроком вперед для Sei і ландшафту DeFi, що швидко зростає. Ми співпрацюємо з деякими з найшанованіших фінансових установ у світі, щоб просувати ту ж місію: створити найкращий рівень 1 для фінансових додатків.

Керуючий партнер Multicoin Capital Тушар Джейн нещодавно сказав:

«Вони відкривають нові можливості завдяки вбудованій інфраструктурі книги замовлень, запобіганню випередження та значним покращенням швидкості. Sei вже спостерігає великий інтерес з боку додатків DeFi, які хочуть використовувати їх.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.