Глобальний прогноз МВФ припускає, що над криптовалютою згущуються хмари

У липневому оновленні МВФ «Перспективи розвитку світової економіки» під назвою «Похмуро і ще невизначено» вказується на «вищу, ніж очікувалося, інфляцію» та скорочення світового виробництва як на індикатори майбутнього слабкого економічного зростання.

27 Липень 2022 - 12:32
24 листопада 2023 - 22:08
 0  21
Глобальний прогноз МВФ припускає, що над криптовалютою згущуються хмари

У звіті коротко говориться, що попереду буде ймовірне уповільнення економічного зростання. МВФ прогнозує уповільнення економічного зростання з 6,1% минулого року до 3,2% у 2022 році, що, на думку деяких, матиме негативні наслідки для криптоактивів.

Інвестори попереджають про подальшу волатильність (нестабільність) на ринках цифрових активів, оскільки Міжнародний валютний фонд (МВФ) прогнозує уповільнення глобального економічного зростання.

 «Ризики для прогнозу в переважній більшості випадків зміщені у бік зниження».

Макрофактори були пов'язані з ведмежим ринком криптовалюти, що спонукало криптоаналітика Майлза Дойчера попередити своїх 154 000 передплатників у Twitter про очікування нестабільності ціни на ринках.

Він зазначив, що звіти про доходи від Microsoft, Google, Apple і Meta, а також дані про валовий внутрішній продукт (ВВП) зі США можуть створити додаткову мінливість.

Криптоінвестори також готуються до підвищення процентних ставок у США цього тижня. Bloomberg повідомив 26 липня, що ФРС, як очікується, підвищить ставки на цілих 75 базисних пунктів, або 0,75%, до 2,25% у спробі посилити грошово-кредитну політику та зупинити інфляцію.

Є також галузеві оглядачі, які очікують, що США офіційно опиняться в рецесії (відступі), коли 28 липня буде опубліковано показники (ВВП) країни за другий квартал. Investopedia визначає рецесію як два послідовні квартали негативного зростання ВВП.

YouTube-блогер DustyBC написав у Twitter 26 липня, що глобальне уповільнення у поєднанні з потенційно зниженими показниками ВВП США може пояснити , чому ціна Bitcoin (BTC) опустилася нижче за 21 000 доларів.

Між тим, засновник центру кроссчейн-децентралізованого фінансування (DeFi) на базі Cosmos Умі Брент Сюй 25 липня поставив питання у Twitter: «Чи є макроекономічна рецесія = крипторецесія?»

Cointelegraph процитував обліковий запис «Матеріальні індикатори» у Twitter від 25 липня, в якій повідомлялося, що «немає гарантії збереження будь-якої підтримки» після оголошення даних про ВВП та відсоткові ставки. Він додав, що можливо кілька днів волатильності, що повторює спостереження Дойчера.

Елізабет Гейл написала в Cointelegraph 26 липня, що ринки Bitcoin, ймовірно, відновляться, коли буде усунуто невизначеність щодо поточного стану економіки та геополітичної напруженості. Однак невідомо скільки часу це займе.

Хоча економічні перспективи виглядають похмуро, МВФ зазначив, що розпродаж криптоактивів з травня через ліквідацію, банкрутства та збитки великих компаній, таких як Celsius, Three Arrows Capital і Voyager Digital Holdings, мало вплинули на інші фінансові системи.

Це говорить про те, що оскільки ширші фінансові системи можуть впливати на криптографію, те ж саме не можна сказати і навпаки.

«Криптоактиви пережили різкий розпродаж, який призвів до великих збитків у криптоінвестиційних інструментах і спричинив крах алгоритмічних стейблкоїнів та криптохедж-фондів, але вторинні ефекти для ширшої фінансової системи поки що обмежені».

Згідно з індексом TCAP, на момент написання загальна капіталізація крипторинка становить трохи більше 1 трильйона доларів.

Розчаровують звіти про доходи та дані ВВП цього тижня можуть зіпсувати ці рівні, оскільки 25 липня Cointelegraph повідомив, що інвестори вже починають шукати притулку у фіаті, готуючись до гіршого.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.