FTX подала до суду на Bybit з вимогою повернути активи на $953 млн

Консультанти збанкрутілої криптобіржі FTX подали позов проти криптобіржі Bybit з вимогою повернути цифрові та фіатні активи на загальну суму $953 млн.

11 листопада 2023 - 19:49
24 листопада 2023 - 22:42
 0  16
FTX подала до суду на Bybit з вимогою повернути активи на $953 млн

Радники стверджують, що Bybit вивела активи безпосередньо перед тим, як FTX подала на банкрутство за главою 11 у листопаді 2022 року.

Позов, поданий до суду штату Делавер 10 листопада, згадує Bybit Fintech та її інвестиційний підрозділ Mirana, а також пов'язану з ними криптовалютну торгову компанію Time Research. Він також спрямований проти виконавчого директора Mirana та кількох сінгапурців, які, як стверджується, отримали вигоду від виведення коштів або брали участь у ньому.

Консультанти звинуватили Mirana у використанні своїх надзвичайних переваг «VIP», щоб вивести більшість своїх активів з FTX до її падіння наприкінці минулого року. Вони стверджують, що Mirana чинила тиск на персонал FTX, щоб пришвидшити виконання своїх заявок на виведення коштів у той час, коли звичайні користувачі біржі були змушені терпіти довгі затримки.

Навіть після того, як FTX призупинила виведення коштів 8 листопада 2022 року, консультанти стверджують, що Mirana все ж вдалося вивести понад $327 млн зі свого рахунку на криптобіржі. Це частина коштів, які FTX сподівається повернути через судовий процес.

Глава 11 зазвичай дозволяє неплатоспроможним компаніям повертати кошти, виплачені протягом кількох місяців до подання заяви про банкрутство. Це право призначене для того, щоб запобігти тому, щоб конкретні кредитори отримали несправедливу перевагу, вивівши свої гроші з приреченої компанії, тоді як інші не можуть.

Bybit під керівництвом генерального директора Бена Чжоу (Ben Zhou) нещодавно оголосила про плани призупинити надання своїх послуг клієнтам у Великобританії незадовго до дедлайну для криптокомпаній, щоб вони відповідали законам країни щодо реклами та просування.

Тим часом FTX також намагається відновити біржу, і колишній президент NYSE Том Фарлі (Tom Farley) виявляє значний інтерес до поглинання.

Разом з компанією Фарлі в гонці беруть участь ще два претенденти: інноваційна фінтех-компанія Figure Technologies та спеціалізована криптовалютна інвестиційна компанія Proof Group. Ця трійка знаходиться у фінальному раунді, щоб придбати та потенційно відродити FTX.

Біржа також ліквідує свої токени Solana (SOL), щоб отримати додаткові гроші. SOL наразі тримає ціну на рівні $61.94, що майже на 50% більше, ніж минулого тижня, згідно з даними CoinGecko.

Крім того, рідний токен FTX, FTT - демонструє безпрецедентне зростання, збільшивши вартість на 30.24% за останні 24 години та реєструючи 95% зростання обсягу торгів за той же період.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.