Емітенти спотового Bitcoin ETF змінили свої заявки та направили їх до SEC

Понад 17 оновлених заявок на Bitcoin ETF було подано до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) за останні 24 години. Ці зміни зміцнюють думку експертів про високі шанси на їхнє схвалення.

9 січня 2024 - 23:10
9 січня 2024 - 23:12
 0  14
Емітенти спотового Bitcoin ETF змінили свої заявки та направили їх до SEC
Зображення: brokker.news

Після активного обміну відгуками з SEC низка емітентів BTC ETF подала доопрацьовані форми S-1 та S-3. Серед них: BlackRock, VanEck, Valkyrie, ARK 21Shares, Grayscale та Invesco Galaxy. Очікується, що решта заявок буде подано протягом 9 січня перед остаточним рішенням 10 січня.

Зміни, подані 9 січня, були незначними й стосувалися ризиків контрагентів, потенційних конфліктів інтересів та короткочасних проблем з ліквідністю. Крім того, чотири компанії - Bitwise, Inscesco Galaxy, Wisdomtree та Valkyrie - знизили свої комісії, згідно зі змінами.

Подача цих документів є кульмінацією, можливо, останнього раунду листування з SEC. Експерт з ETF Ерік Балчунас зазначає, що швидка реакція між коментарями SEC та поданням оновлених заявок свідчить про терміновість з боку емітентів.

Окрім заявок S-1 та S-3, низка провайдерів ETF, як-от Franklin Templeton, Hashdex, Wisdomtree та Bitwise, подали до SEC також оновлені форми 19b-4. Ця форма, під назвою «Пропозиція щодо змін правил», дозволить таким провідним американським біржам, як Nasdaq, розміщувати Bitcoin ETF, якщо їх буде схвалено.

Згідно з даними, SEC отримала ці зміни через кілька годин після того, як емітенти оприлюднили свої комісії на BTC ETF. Bitwise запропонувала найнижчу комісію в 0,2%, знизивши її з початкових 0,24%. Більше того, деякі компанії планують тимчасове скасування комісій протягом перших шести-дванадцяти місяців, оскільки важкоатлети Уолл-Стріт та криптокомпанії змагаються за частку на першому американському ринку ETF на Bitcoin.

Оптимізм щодо схвалення також підсилюють публікації в X голови SEC Гері Генслера. Він вже другий день поспіль публікує поради інвесторам щодо криптовалют.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.