Джим Крамер прогнозує катастрофічне падіння ціни Bitcoin найближчим часом

Відомий американський телеведучий та засновник хедж-фонду Cramer & Co. Джим Кремер назвав зниження ціни Bitcoin «поганим початком розпродажу».

19 січня 2024 - 17:46
 0  175
Джим Крамер прогнозує катастрофічне падіння ціни Bitcoin найближчим часом
Зображення: brokker.news

У своєму дописі від 19 січня Кремер поставив під сумнів перспективи подальшого зростання першої криптовалюти. Як аргумент він зазначив, що актив не може здвоїтися в ціні на сотні мільярдів доларів просто через очікування ETF.

Крім того, Кремер розповів, що відомий інвестор і трейдер Ларрі Вільямс відмовив його від купівлі цифрових активів, оскільки «ринок криптовалют дуже далекий від дна».

Користувачі соціальних мереж спостерігають за Кремером як за своєрідним «індикатором», чиї прогнози, у переважній більшості випадків, не збуваються. Багато членів спільноти помічають, що ці припущення, як правило, рухаються в протилежному напрямку.

Через велику кількість помилкових прогнозів у світі криптовалют навіть з'явився ETF Inverse Cramer Tracker, який не пов'язаний з Джимом Креймером, але базується на його передбаченнях. Фонд прагне забезпечити інвестиційні результати, близькі до протилежних до того, що зазвичай говорить Джим Кремер.

Наприклад, у жовтні 2023 року Кремер заявив, що не інвестуватиме в BTC через потенційний спад. Через два місяці після цих заяв курс Bitcoin перевищив $44 000, а річний приріст активу становив 140%.

Потім, у січні 2024 року, Кремер назвав $47 000 піковою ціною для BTC. Через кілька днів курс першої криптовалюти прорвався через $48 500 на тлі початку торгів на спотових ETF.

Чи слід серйозно сприймати прогнози Кремера щодо Bitcoin? Історія показує, що його попередження часто є хибними сигналами. Однак, його сумніви щодо подальшого зростання BTC не слід повністю ігнорувати. Важливо зважити його думку з іншими аналітичними даними та власними дослідженнями перед прийняттям будь-яких інвестиційних рішень.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.