Дональд Трамп випустив колекцію NFT із власним «муґшотом»

Колишній президент США Дональд Трамп знову потрапив у центр уваги - цього разу через запуск нової колекції NFT під назвою «Mugshot Edition», що явно натякає на його останні юридичні проблеми, які стають дедалі гострішими.

13 грудня 2023 - 15:01
 0  14
Дональд Трамп випустив колекцію NFT із власним «муґшотом»

12 грудня 2023 року Трамп оголосив про випуск нових NFT у своїй соцмережі Truth Social. Головний елемент колекції - його знаменитий «муґшот», зроблений після арешту в серпні 2023 року в окрузі Атланта за звинуваченнями у змові з метою скасування результатів виборів у Джорджії.

Муґшот - це фотографія людини, яку заарештували або затримали поліція. Зазвичай вони робляться в поліції або в центрі затримання. Муґшоти часто використовуються для ідентифікації затриманих осіб, а також для документування їхніх злочинів.

Реакція на NFT Трампа миттєво стала вірусною. Brokker.news зібрало найцікавіші коментарі користувачів мережі, які розділилися між захопленням і скептицизмом. Колекція містить 2024 унікальних фрагментів костюма, у якому він був заарештований, і пропонується покупцям, які купують по 47 NFT по $99 кожен.

«Це був чудовий костюм, повірте мені, справді чудовий. Він весь розрізаний, і ви отримаєте його частинку», - сказав Трамп у відео на Truth Social.

Багато представників криптоспільноти зустріли новину з сумішшю ентузіазму та скептицизму. Деякі бачать у цьому маркетинговий хід, спрямований на заробляння на скандалах, інші ж з цікавістю ставляться до NFT та його потенційної цінності.

Варто зазначити, що це не перша колекція NFT від Трампа. У серпні 2023 року блокчейн-платформа Arkham Intelligence виявила криптогаманець, пов'язаний з ним, вартість якого на той час становила $2,821,575. За даними аналітиків, капітал цього гаманця з того часу зріс більше ніж у п'ять разів.

У 2023 році Трамп також звітував про інвестиції в криптовалюти на суму від $250 000 до $500 000.

Запуск NFT Трампа «Mugshot Edition» безумовно викликає жваві дискусії як серед прихильників, так і критиків колишнього президента. Чи стане ця колекція успішною фінансово та чи вплине на його політичне майбутнє - покаже лише час.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.