До Квон оскаржує рішення Верховного суду Чорногорії про екстрадицію

Засновник Terraform Labs подав апеляцію проти рішення суду про його екстрадицію до Південної Кореї або США для кримінального переслідування.

7 грудня 2023 - 00:36
 0  9
До Квон оскаржує рішення Верховного суду Чорногорії про екстрадицію
До Квон | Зображення: Picture Alliance

До Квон (Do Kwon), колишній міжнародний втікач, подав апеляцію 6 грудня, оскаржуючи рішення про його екстрадицію, винесене Верховним судом Подгориці, столиці Чорногорії.

Засновник Terraform Labs, як повідомляється, заявив, що не погоджується з рішенням суду про його передачу до Південної Кореї, своєї рідної країни, або США, де він залучений до судового процесу з Комісією з цінних паперів та бірж (SEC).

Тепер влада має розглянути його апеляцію та переглянути початкове рішення про екстрадицію. Квон подав апеляцію до Апеляційного суду Чорногорії за 11 днів до того, як влада мала визначити місце його екстрадиції 15 грудня.

Раніше суд Подгориці постановив про його висилку з країни, після його ув'язнення в балканській в'язниці за підробку проїзних документів.

Суд засудив Квона і Хана Чан-Джуна (Han Chang-Joon), колишнього виконавчого директора Terra, до чотирьох місяців позбавлення волі. Потім термін ув'язнення Квона було збільшено до шести місяців, оскільки влада тягла час, щоб вирішити, куди його депортувати. Зокрема, клопотання Квона про звільнення від тюремного терміну було відхилено.

За даними південнокорейського ЗМІ Digital Works, колишній генеральний директор Terra віддав перевагу екстрадиції до Південної Кореї, а не до Сполучених Штатів. Місцеве джерело в Чорногорії повідомило платформі, що екстрадиція Квона, ймовірно, відбудеться в січні 2024 року, за відсутності затримок у судових рішеннях.

Тим часом SEC вимагала винесення ухвали у справі проти До Квона. Однак адвокати Квона можуть мати додаткові козирі для розгляду справи SEC через провадження у федеральному суді штату Юта. SEC загрожує потенційне санкції через суперечливу поведінку у справі проти Digital Licensing Inc.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.