Ціна криптовалют Monero та Multichain опустилася на понад 15% після анонсу про делістинг на Binance

Криптовалютна біржа Binance оголосила про видалення чотирьох токенів зі своєї платформи починаючи з 20 лютого 2024 року. Серед них Aragon (ANT), Multichain (MULTI), Vai (VAI) та Monero (XMR). Це рішення вплинуло на вартість активів, особливо останніх двох.

6 лютого 2024 - 14:16
6 лютого 2024 - 14:20
 0  50
Ціна криптовалют Monero та Multichain опустилася на понад 15% після анонсу про делістинг на Binance
Зображення: brokker.news

Binance заявила, що періодично переглядає токени на платформі на предмет відповідності їхнім стандартам та змін в індустрії. Видалення є частиною процедури захисту користувачів.

Після оголошення ціна MULTI впала більш ніж на 27% за 24 години, до $1.54. Ринкова капіталізація також знизилася на 27%, до $22 мільйонів. Водночас обсяги торгів токеном зросли майже на 190%, що може свідчити про переміщення та продаж токенів або ліквідацію позицій.

XMR також відреагував значним падінням на 17%. На момент написання новини курс токена складає $137.77. Обсяги торгів також збільшилися майже на 77%, до $102 мільйонів.

Варто зазначити, що минулого грудня схоже рішення прийняла біржа OKX, видаливши анонімні криптовалюти Monero та ZCash через їхню невідповідність власним критеріям.

Це свідчить про зростаючий тиск на анонімні криптовалюти з боку регуляторів та бірж, що може вплинути на їхню майбутню вартість та використання.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.