Ціна криптовалюти Cardano зросла на 36% за останні два тижні

Cardano (ADA) зростає на 36% за останні два тижні на тлі зростання активності адрес і транзакцій великих гравців.

3 листопада 2023 - 23:15
24 листопада 2023 - 22:38
 0  15
Ціна криптовалюти Cardano зросла на 36% за останні два тижні

Cardano (ADA), одна з найпопулярніших криптовалют у світі, за останні два тижні зросла на 36%. Наразі вона посідає 6-е місце в списку зростаючих криптовалют, за даними CoinMarketCap.

Santiment показує, що сплеск, який стався цього тижня, супроводжується найвищою за три місяці активністю адрес Cardano та транзакціями великих гравців.

Двозначне зростання

2 листопада, компанія Santiment повідомила у соціальній мережі X, що Cardano зросла на 9% 2 листопада та на 4,24% 3 листопада, що в цілому становить 36% за попередні два тижні.

Водночас активність адрес Cardano зросла на 23% за останні три тижні, що свідчить про зростання використання та впровадження платформи, а активність великих гравців зросла на 32% за той же період часу.

Нагадаємо, що Santiment - це платформа аналізу ринку криптовалют.

Анонс про партнерську мережу

Зростання відбувається одночасно з оголошенням на Cardano Summit 2023, на якому засновник і генеральний директор представив нову структуру, яка дозволить розробникам створювати власні партнерські мережі.

На момент написання новини Cardano торгувався за ціною 0.3208 доларів США. Якщо тенденція до зростання продовжиться, ADA може досягти нових історичних максимумів вже найближчим часом.

Джерело: crypto.news

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.