Ціна криптовалюти Access Protocol зросла на 55% після оголошення нових варіантів використання для cNFT

Ціна токена ACS протоколу Access Protocol зросла на понад 50% протягом 24 годин після того, як проєкт представив нові варіанти використання для заставних невзаємозамінних токенів (cNFT).

7 лютого 2024 - 15:53
 0  22
Ціна криптовалюти Access Protocol зросла на 55% після оголошення нових варіантів використання для cNFT
Зображення: brokker.news

Access Protocol, протокол на базі блокчейну Solana, що прагне створити новий спосіб заробітку для творців контенту, у своїй останній версії запровадив два нових варіанти використання для cNFT. Перше покращення полягає в тому, що тепер cNFT можна обгортати (wrap) за допомогою власного токена ACS протоколу Access, відкриваючи нові можливості для розповсюдження та монетизації контенту.

cNFT, або заставні невзаємозамінні токени, - це тип NFT, забезпечений заставою. Ця застава може бути будь-яким цифровим або фізичним активом із вартістю, таким як криптовалюта, нерухомість або права інтелектуальної власності. Заставлений NFT прив'язує свою вартість до базового активу.

На додаток до покращень cNFT, Access Protocol також запустив винагороджувальні cNFT, надаючи користувачам можливість отримувати винагороди за активну участь на платформі. Цей крок спрямований на стимулювання взаємодії та сприяння активності спільноти в екосистемі.

Згідно з оголошенням, останнє оновлення було зроблено у співпраці з Metaplex, протоколом на базі Solana, який дозволяє створювати та мінтити невзаємозамінні токени, проводити аукціони та візуалізувати NFT.

Хоча конкретні деталі оновлення ще не розкриваються, криптоспільнота, схоже, відреагувала позитивно, оскільки ціна ACS зросла на понад 55% до $0.003241 за останні 24 години, згідно з даними CoinMarketCap.

Access Protocol, заснований у 2021 році, - це децентралізована блокчейн-платформа, що надає творцям контенту, розробникам та користувачам доступ до нових децентралізованих інструментів та можливостей. Використовуючи ACS як цифровий актив, платформа дозволяє створювати платні стіни на основі токенів, даючи змогу творцям розповсюджувати та монетизувати свій контент.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.