Ціна Bitcoin перевищила $42 тис.: криптозима нарешті закінчується?

Згідно з ціновими графіками, Bitcoin досяг $42 000, вартості, яку інвестори не бачили з квітня 2022 року.

4 грудня 2023 - 19:50
 0  11
Ціна Bitcoin перевищила $42 тис.: криптозима нарешті закінчується?

На момент написання новини ціна Bitcoin (BTC) зросла на 5,9% за останні 24 години та більш ніж на 140% за останній рік.

Зростання вартості Bitcoin, як кажуть, відбувається в очікуванні схвалення біржового Bitcoin ETF, а рішення Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) очікується до 10 січня.

Незважаючи на те, що SEC у минулому відхиляла заявки на ETF Bitcoin, більша частина криптоспільноти тепер очікує іншого результату.

Після попереднього сплеску, ціна монети з того часу стабілізувалася на рівні близько $41 500.

Попередній звіт від 4 грудня показує, що поряд зі зростанням ціни, BTC, як повідомлялося, увійшов до топ-10 найбільших активів за ринковою капіталізацією.

Портал Infinite Market Cap раніше показав, що ринкова капіталізація Bitcoin досягла $809,6 млрд, що на 3% менше, ніж у Meta, яка в даний час має ринкову капіталізацію $834,76 млрд. Це може стати поворотним моментом у завершенні криптозими.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.