Coinbase відмовляється від співпраці з Silvergate через її проблеми з платоспроможністю

Silvergate переживає ще один серйозний удар через рішення Coinbase принити співпрацю. Новим фінансовим партнером біржі стане Signature Bank. Silvergate знаходиться під пильною увагою через його зв'язок із FTX.

3 березня, 2023 - 00:46
 0  8
Coinbase відмовляється від співпраці з Silvergate через її проблеми з платоспроможністю

Криптовалютна біржа Coinbase оголосила про розрив відносин із Silvergate як свого партнера з фінансування. Цей крок пов'язаний з тим, що Silvergate проходить перевірку щодо зв'язку з FTX, яка закрилася минулого року. Банк оголосив про свій план відкласти щорічне подання форми 10-k до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Coinbase через свій акаунт у Twitter повідомила, що припинила отримувати кошти через Silvergate. Компанія попередила своїх клієнтів, щоб вони утримувалися від використання Silvergate та використовували альтернативні способи. У твіті також зазначено, що біржа має «мінімальний корпоративний вплив на Silvergate».

Coinbase повідомила своїм користувачам, що гроші, переведені в її систему, знаходяться під захистом «застрахованих FDIC банків США».  Вона також запевнила своїх головних клієнтів, що їхні гроші зберігаються у «урядовому фонді грошового ринку США», щоб гарантувати їх захист і ліквідність.

У службовій записці для основних клієнтів біржа повідомила, що підписала угоду з Signature Bank як партнера в доларах США, яка негайно отримує пріоритет.

Криптовалютна біржа запевнила своїх основних клієнтів, що зміни банку не впливають на процес виведення коштів, а вимагають лише поновлення платіжних інструкцій, щоб вони читалися як Signature Bank.

Рішення Coinbase виключити Silvergate зі своєї системи послідувало за недавнім рішенням LedgerX також розірвати зв'язки з банком.

Нещодавно Silvergate поінформувала SEC про свій план відкласти наповнення форми 10-k. Звіт призвів до того, що банк втратив клієнтів. Крім того, у четвертому кварталі 2022 року компанія зазнала збитків майже в 1 мільярд доларів і вказала на подальші збитки найближчими днями.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.