Circle запустить стейблкоїн USDC у мережі блокчейну Celo

Компанія Circle готується запустити свою стабільну монету USDC, прив'язаний до долара США, на блокчейні Celo.

31 січня 2024 - 08:00
 0  12
Circle запустить стейблкоїн USDC у мережі блокчейну Celo
Изображение: brokker.news

Цю новину було оголошено в офіційному обліковому записі Circle на платформі X (Twitter).

Спочатку Celo працював як окрема блокчейн-мережа, але зараз переходить до інтеграції з Ethereum як рішення масштабування 2 рівня для покращення продуктивності та пропускної здатності.

«Circle із задоволенням приєднується до місіонерської екосистеми Celo, відомої своєю можливістю забезпечувати швидкі та доступні платежі по всьому світу», - зазначив у своїй заяві Шеймус Нунен, старший менеджер з розвитку бізнесу в Circle. «Це партнерство допоможе розширити доступ до USDC та використовувати мобільну базу користувачів в регіонах з найвищим рівнем впровадження блокчейна».

Celo починалася як мережа першого рівня, сумісна з Ethereum Virtual Machine (EVM). Зміна на протокол 2 рівня була запропонована командою CLabs, розробником Celo, і підтримана більшістю голосів у липні 2023 року. Перехід має на меті покращити функціональність Celo за допомогою вже усталеної системи Ethereum.

Власна валюта Celo, CELO, наразі коштує близько $0,68, що демонструє невелике зростання на 3,5% за останні 24 години.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.