Чанпен Чжао очолює список криптомільярдерів, незважаючи на юридичні проблеми

Колишній генеральний директор Binance Чанпен Чжао може потрапити до в'язниці після визнання своєї вини у кримінальних звинуваченнях у США, проте його статки неймовірно зросли до понад 37 мільярдів доларів.

26 грудня 2023 - 20:13
 0  14
Чанпен Чжао очолює список криптомільярдерів, незважаючи на юридичні проблеми
Benoit Tessier | Reuters

Відновлення курсу Bitcoin, який злетів на понад 160% після важкого 2022 року, відіграло суттєву роль у збільшенні його власного капіталу. Зараз Чжао є лідером серед криптовалютних підприємців, чиї статки значно зросли цього року.

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, до цього списку входять такі відомі особи, як генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг та брати Тайлер і Кемерон Вінклевосс. Колишній генеральний директор Binance посідає 35-е місце в списку, трохи не дотягнувши мільярда до Тадаші Янай, CEO роздрібного гіганта Uniqlo.

Майно Чжао в основному походить від його значної частки в Binance. Незважаючи на незначне зниження його ринкової частки після укладення угоди з Міністерством юстиції США, Binance отримала вигоду від більших обсягів торгів у зв'язку з відновленням криптовалютного ринку.

Чжао може загрожувати до 10 років позбавлення волі, але його угода про визнання вини свідчить про коротший термін, можливо, не більше 18 місяців. Це значно менш суворо, ніж у інших відомих діячів криптосвіту, які зіткнулися з юридичними проблемами. Точна тривалість його ув'язнення ще не визначена. 9 грудня суддя в Сіетлі постановив, що Чжао поки що не може повернутися до свого будинку в Об'єднаних Арабських Еміратах, а його вирок призначено на 23 лютого.

Незважаючи на цьогорічний фінансовий успіх, статки Чжао все ще нижчі за пік майже в 97 мільярдів доларів на початку 2022 року, які сильно скоротилися від «криптозими», спричиненої крахом Terra LUNA та FTX.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.