Canaan отримала 50 мільйонів доларів від продажу привілейованих акцій серії А

Виробник установок для майнінгу криптовалют Canaan отримав понад 50 мільйонів доларів від фінансування привілейованими акціями для стимулювання досліджень і розробок, а також розширення масштабів виробництва.

26 січня 2024 - 18:58
26 січня 2024 - 19:01
 0  33
Canaan отримала 50 мільйонів доларів від продажу привілейованих акцій серії А
Зображення: brokker.news

Компанія Canaan, виробник майнінгового обладнання, що котирується на Nasdaq, оголосила про отримання понад $50 млн за рахунок фінансування привілейованими акціями серії А. Ці кошти компанія планує спрямувати на посилення досліджень і розробок, розширення виробництва та покриття загальних корпоративних витрат.

Canaan випустила та продала до 125 000 привілейованих акцій серії А конвертованого типу нерозкритому інституційному інвестору. Отримані кошти будуть розподілені на наступні цілі:

  • Підвищення ефективності досліджень і розробок.
  • Збільшення обсягів виробництва.
  • Покриття загальних корпоративних витрат.

Компанія, відома під тікером «CAN», вийшла на Nasdaq Global Market у 2019 році за допомогою первинного публічного розміщення (IPO). Завдяки IPO, яке відбулося 21 листопада 2019 року, Canaan залучила $90 млн. Однак з часу виходу на ринок вартість акцій CAN обвалилася на 88%, причому лише за нинішній рік зниження склало 41%.

Фінансові результати Canaan є досить складними. Показником цього є збиток компанії у третьому кварталі минулого року, який склав $80,1 млн, порівняно з чистим прибутком у $6,3 млн за аналогічний період 2022 року.

Акції Canaan на 25 січня закрилися на рівні $1,45, знизившись на 6,45%. З початку місяця падіння склало 32,87%.

Незважаючи на ці труднощі, Canaan продовжує активно займатися розробкою продукції. Наприкінці 2023 року, напередодні свого 10-річчя, компанія представила два нових майнінг-пристрої. Один з них вирізняється високою ефективністю, споживаючи менше ніж 20 джоулів на терахеш, що є конкурентом обладнанню від Microbt і Bitmain.

Раніше цього місяця Canaan оголосила про отримання наступних замовлень на понад 17 000 BTC-майнерів від Cipher Mining Inc. і Stronghold Digital Mining Inc., які також є компаніями, що котируються на Nasdaq.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.