Блокчейн-платформа Blockchain.com планує розширення на 25% та вихід на нові ринки

Blockchain.com, популярна платформа для роботи з криптовалютами, оголосила про плани збільшення робочого штату на 25% на початку 2024 року. Розширення передбачає вихід на нові ринки, зокрема Нігерію та Туреччину.

14 грудня 2023 - 00:18
14 грудня 2023 - 00:20
 0  12
Блокчейн-платформа Blockchain.com планує розширення на 25% та вихід на нові ринки

Для реалізації цього амбітного плану компанія призначила Кертіса Тінга (Curtis Ting), колишнього директора з глобальних операцій Kraken. Його основним завданням стане створення нового європейського хабу в Парижі та формування локальних представництв по всій Європі. Наразі європейські операції Blockchain.com зосереджені в Лондоні, але розширення дозволить диверсифікувати присутність компанії на континенті.

Генеральний директор Blockchain.com Пітер Сміт (Peter Smith) в нещодавньому інтерв'ю Bloomberg підтвердив намір отримати додаткові місцеві ліцензії, що ще більше посилить дотримання компанією регіональних регуляторних вимог.

З приблизно 300 співробітників сьогодні, Blockchain.com значно збільшиться після виходу на ринки Нігерії та Туреччини. Це рішення прийнято в період активного відновлення криптоіндустрії після завершення так званої «криптозими».

Нещодавно компанія залучила $110 мільйонів в рамках стратегічного фінансового раунду серії E, очоленого Kingsway Capital зі Сполученого Королівства. Цей раунд інвестицій оцінив компанію менш ніж у половину його пікового значення $14 мільярдів на початку 2022 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.