BlackRock звертається до поліції після фальшивого подання заявки на XRP ETF

Департамент штату Делавэр направив справу щодо фальшивого подання заявки BlackRock на запуск ETF на базі XRP до Міністерства юстиції штату.

15 листопада 2023 - 13:50
24 листопада 2023 - 22:44
 0  11
BlackRock звертається до поліції після фальшивого подання заявки на XRP ETF

Як повідомив аналітик Bloomberg Ерік Балчунас (Eric Balchunas), 13 листопада на офіційному сайті штату Делавер, який реєструє інвестиційні трасти, з'явилася заявка від BlackRock. Вона мала на меті запустити ETF на основі Ripple (XRP).

Однак пізніше ця інформація була спростована. Вважається, що зловмисник використав дані керуючого директора BlackRock Даніеля Швігера (Daniel Schwieger). Він міг взяти інформацію з його законної юридичної декларації.

Зараз виникли питання щодо процесу створення трастів. Журналісти CoinDesk проаналізували веб-сайт штату Делавер і виявили, що для цього потрібно виконати сім кроків. Більше того, це можна зробити, заповнивши звичайну форму PDF.

Як тільки новини поширилися в Інтернеті, ціна XRP злетіла на 12% за 30 хвилин. Проте ціна повернулася до попередніх значень відразу після спростування.

На момент написання XRP торгується по $0.6352. За останні 24 години актив втратив трохи більше 2,7% у ціні.

24 жовтня запропонований BlackRock спот-ETF на біткоїн, iShares Bitcoin Trust, з'явився в списку активів DTCC, для яких компанія надає післяторгові, клірингові та розрахункові послуги. Пізніше позиція біржового фонду зникла з веб-сайту платформи.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.