Bitget інвестує в Morph в рамках багатомільйонної угоди

Криптовалютна біржа Bitget оприлюднила багатомільйонну угоду з Morph, споживчою блокчейн-мережею 2 рівня.

11 грудня 2023 - 18:31
 0  10
Bitget інвестує в Morph в рамках багатомільйонної угоди

Згідно з прес-релізом, Morph планує впровадити власну партнерську систему Bitget, щоб розширити свою базу користувачів до понад 50 мільйонів.

Хоча точні фінансові умови угоди не розголошуються, співзасновниця Morph Сесілія Сю (Cecilia Hsueh) повідомила, що компанія планує використовувати отримані кошти для «виконання агресивного дорожнього плану та графіку розробки продукту для реформування ландшафту 2-го рівня».

«Morph має відмінну команду з досвідом, яскравим мультикультурним підходом та провідними в галузі стратегічними можливостями для сприяння масовому впровадженню», - Грейсі Чен (Gracy Chen), виконавча директор Bitget.

Хоча Morph ще не оголосила точну дату бета-запуску своєї тестової мережі 2-го рівня, у прес-релізі компанія заявила, що планує запустити Testnet Beta на початку січня 2024 року, а запуск Mainnet Beta очікується у другому кварталі 2024 року.

На додаток до багатомільйонної угоди з Bitget, Morph також уклала стратегічне партнерство з Foresight Ventures, криптофондом із Сінгапуру, який нещодавно придбав контрольний пакет акцій The Block. Хоча подробиці партнерства Morph з Foresight Ventures не були розголошені, очікується, що цей крок допоможе мережі розширити свої послуги на глобальному рівні.

Заснована у 2023 році, Morph є рішенням масштабування 2-го рівня для блокчейну Ethereum (ETH), яке використовує підхід під назвою «згортки» (rollups) для підвищення пропускної здатності транзакцій та зниження комісій. Згортки агрегують транзакції поза мережею, а потім періодично надсилають їх до основного блокчейну Ethereum.

Щоб розібратися в понятті рівнів блокчейну, перегляньте наш окремий детальний матеріал.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.