Bitcoin ETF від BlackRock та Fidelity увійшли до топ-10 фондів з найбільшим притоком інвестицій у січні

Фонди торгівлі Bitcoin на біржі (спотові Bitcoin ETF) від BlackRock та Fidelity увійшли до топ-10 ETF з найбільшим притоком інвестицій у січні, зібравши близько 4,8 млрд. доларів США.

5 лютого 2024 - 14:30
 0  12
Bitcoin ETF від BlackRock та Fidelity увійшли до топ-10 фондів з найбільшим притоком інвестицій у січні
Зображення: brokker.news

Згідно зі звітом аналітика дослідницької компанії Morningstar Лан Ань Тран від 3 лютого, iShares Bitcoin Trust від BlackRock посів восьме місце із вражаючими 2,6 млрд. доларів США чистого притоку коштів, за ним слідує Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF, який посів десяте місце із 2,2 млрд. доларів США.

Цей приплив різко контрастує з Grayscale Bitcoin Trust, який зазнав другого за величиною відтоку коштів серед ETF, втративши близько 5,7 млрд. доларів США.

Нейт Джерачі, президент інвестиційної консультаційної фірми ETF Store, висловив своє здивування цими подіями, підкресливши інтенсивну конкуренцію між пропозиціями BlackRock та Fidelity.

Джерачі також зазначив появу «міцного середнього класу» серед BTC-фондів, очолюваних ARK Invest та 21 Shares, разом з Bitwise, які швидко наближаються до позначки в 1 млрд. доларів США під управлінням.

Ринок біржових Bitcoin-ETF у США продемонстрував стійке зростання протягом шести послідовних днів, загалом залучивши майже 715 мільйонів доларів США. Цей приплив коштів був зосереджений переважно у фондах BlackRock та Fidelity, що контрастує з попередньою низкою відтоків, зокрема з фонду Grayscale, який зазнав значного скорочення відтоку коштів протягом того ж тижня.

Ця динаміка ще більше ускладнюється значними активами BlackRock та Fidelity, які зараз становлять близько 0,5% від загальної пропозиції BTC, що свідчить про значну підтримку криптовалюти з боку традиційних фінансових секторів. На відміну від цього, MicroStrategy, найбільший приватний власник Bitcoin, та Grayscale з його величезними активами демонструють різноманітні підходи до інвестування у BTC, починаючи від стратегій корпоративного придбання і закінчуючи інвестиційними фондами.

Ця зміна інвестиційних уподобань створює серйозні проблеми для Grayscale, першопроходця серед криптовалютних менеджерів цифрових активів, який стикається зі значними відтоками коштів, оскільки його комісія за ETF у розмірі 1,5% піддається значній критиці, особливо з огляду на те, що вона залишається найвищою серед емітентів Bitcoin-ETF.

Генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн захищав комісію, наголошуючи на тому, що фонд є найбільшим, найбільш ліквідним та найстарішим біржовим BTC-ETF на ринку. Навпаки, нові учасники встановили нижчі комісії, щоб залучити інвесторів, що загострює конкуренцію.

Invesco та Galaxy Digital роблять рішучий крок, щоб стимулювати інтерес інвесторів. Минулого тижня, 30 січня, Invesco та Galaxy Digital оголосили про зниження комісії з 0,39% до 0,25%. Цей стратегічний крок має на меті залучити нових інвесторів та стимулювати інтерес до криптовалютного ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.