Binance та Mastercard запустять передплачені криптокарти в Аргентині

Велика криптовалютна біржа Binance уклала партнерську угоду з Mastercard для запуску передплачених карток для жителів Аргентини.

5 серпня, 2022 - 13:31
11 січня, 2023 - 21:00
 0  5
Binance та Mastercard запустять передплачені криптокарти в Аргентині

Цього четверга Binance заявила, що карта дасть можливість клієнтам в Аргентині використовувати Bitcoin (BTC), BNB та інші криптоактиви, для здійснення покупок та зняття грошей у банкоматах, а також у фіатній валюті скрізь, де приймається Mastercard, а це приблизно 90 мільйонів продавців по всьому світу та в Інтернеті. Аргентинські власники карток також можуть отримати кешбек до 8% у криптовалюті від певних покупок.

Введення карток, за словами Binance, очікується вже в широкій доступності у найближчі тижні. Ця опція була частиною зусиль компанії щодо подальшого глобального впровадження криптовалюти в ужиток. Мешканці Аргентини першими в регіоні отримають доступ до карт, ще криптобіржа анонсувала аналогічну ініціативу для користувачів Binance в Україні у квітні та для Європейської економічної зони у 2020 році.

«Дані платежі – це один з головних і найбільш очевидних варіантів використання цифрових активів, проте у впровадження є багато можливостей для зростання, — сказав Максиміліано Хінц, генеральний директор Binance у Латинській Америці. — Використовуючи картку Binance, продавці продовжують отримувати фіатні гроші, і користувачі вільно платять криптовалютою за своєю перевагою.

Мапа вимагає, щоб аргентинці мали дійсне національне посвідчення особи або documento nacional de identity. Аналогічні вимоги вже діють для кредитних карток, випущених місцевими криптобіржами. У 2021 році Lemon Card випустила картку з Visa, що пропонує 2% повернення до BTC для аргентинських користувачів, у той час як Buenbit і Belo стали партнерами Mastercard, щоб випустити передоплачену картку та карту крипто-винагороди відповідно.

Незважаючи на недавній спад на ринку, звіти припускають, що багато аргентинців все ще можуть звертатися до криптовалюти. Згідно з звітом Americas Market Intelligence за квітень, дослідники виявили, що «проникнення криптографії» в Аргентині досягло 12%, що приблизно вдвічі більше, ніж у Перу та Мексиці.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.