Акаунт Loopring (LRC) у соціальній мережі X став жертвою фішингової атаки

Фішингові шахраї 20 листопада зламали сторінку Loopring у соціальній мережі X та опублікували принаймні 10 твітів із посиланнями на фейковий ейрдроп LRC, який був створений для крадіжки коштів користувачів.

20 листопада 2023 - 19:55
24 листопада 2023 - 22:47
 0  15
Акаунт Loopring (LRC) у соціальній мережі X став жертвою фішингової атаки

За даними компанії з безпеки блокчейнів CertiK, посилання перенаправляли користувачів на відомий гаманець, пов'язаний з іншими фішинговими кампаніями. Експлуатація тривала цілий день, і команда Loopring все ще не змогла відновити контроль над своїм обліковим записом на момент публікації.

Невідомо, чи понесли користувачі LRC або потенційні претенденти на ейрдроп якісь втрати. Loopring мала загальну заблоковану вартість понад 98 мільйонів доларів США, коли обліковий запис X проекту був захоплений, згідно з даними DefiLlama.

Інцидент є частиною ширшої кампанії з кібератак на криптовалюти та пов'язані з блокчейном проекти. Провайдер аналітики Dune також призупинив роботу своєї платформи через різке зростання неорганічного трафіку, але швидко відновив роботу.

Фішингові шахраї розпочали атаки на кілька криптовалютних платформ, таких як NFT-маркетплейс OpenSea та виробника гаманців Trezor. Децентралізована соціальна мережа Friend.Tech попередила користувачів про групу шахраїв, які видають себе за криптовалютних журналістів.

У листопаді 2023 року фішинг-шахраї вкрали майже 27 мільйонів доларів США. Це призвело до збитків у розмірі понад 173 мільйонів доларів США для користувачів криптовалюти. Експлуататори рідко повертають кошти, а замість цього відмивають їх за допомогою протоколів конфіденційності, таких як Tornado Cash.

Проекти, такі як JPEG'd, попередили користувачів про необхідність дотримуватися пильності щодо хакерів, а платформи, такі як Binance та Tether, як повідомляється, допомагали правоохоронним органам в поверненні мільйонів коштів, викрадених у жертв через криптовалютні афери.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.