Засновники Tornado Cash зібрали понад 400 тис. доларів пожертвувань на юридичний захист за підтримки Едварда Сноудена

Розробники Tornado Cash, Роман Шторм і Олексій Перцев, зібрали понад 400 тис. доларів на свій юридичний захист за підтримки Едварда Сноудена - в минулому розкривача секретів Національного агентства безпеки США (NSA). Обвинувачені у відмиванні грошей, Роман Шторм та Роман Семенов стали об'єктами слідства у США.

24 січня 2024 - 14:27
24 січня 2024 - 14:28
 0  6
Засновники Tornado Cash зібрали понад 400 тис. доларів пожертвувань на юридичний захист за підтримки Едварда Сноудена
Зображення: brokker.news

Двоє розробників Tornado Cash, Роман Шторм і Олексій Перцев, обвинувачуються в відмиванні грошей та порушенні санкцій у США. За словами влади, більше 1 мільярда доларів у криптовалюті пройшло через їхній сервіс, який призначений для приховання справжньої адреси гаманців і забезпечення анонімністі для відправника та одержувача.

Роман Шторм, який є громадянином США та Росії, був заарештований Міністерством юстиції США (DOJ) і перебуває під домашнім арештом у штаті Вашингтон. Суд над ним має відбутися у 2024 році після того, як його звинуватили в відмиванні грошей та порушенні санкцій у серпні 2023 року. Він не погоджується зі звинуваченнями. Ще один розробник і співзасновник, Роман Семенов, також був звинувачений, але не був заарештований.

Міністерство юстиції США твердить, що більше 1 мільярда доларів у криптовалюті пройшло через їхній сервіс змішування, який намагається приховати адреси гаманців та забезпечити анонімність для відправника та одержувача. Олексій Перцев знаходиться в ув'язненні з 2023 року в Нідерландах.

«2024 рік визначить решту мого життя», - сказав Шторм на X. «Чесно кажучи, я боюся. Але також сподіваюсь, що ця спільнота ставиться до цього з великим ентузіазмом. Будь ласка, пожертвуйте на мій юридичний захист».

Сноуден ретвітнув це повідомлення, закликаючи людей допомогти і додаючи, що «Приватність - не злочин».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.