Загальна вартість заблокованих активів в протоколах рестейкінгу Ethereum перевищила $8 млрд

Загальна вартість заблокованих активів (TVL) в протоколах рестейкінгу Ethereum різко зросла до $8,35 мільярда доларів США.

2 квітня 2024 - 14:50
 0  54
Загальна вартість заблокованих активів в протоколах рестейкінгу Ethereum перевищила $8 млрд
Автор зображення: brokker.news

Тільки проект ether.fi заблокував понад $3,2 мільярда доларів США. На другому місці опинився Renzo з показником $2 мільярда, а Puffer, згідно з даними The Block, посідає третє місце з TVL у розмірі $1,3 мільярда доларів США.

Активність також спостерігається в EigenLayer. 5 лютого протокол зібрав $1,18 мільярда доларів США після того, як зняв обмеження на максимальну кількість рестейканих активів у 200 000 Ethereum (ETH). Лише за один день TVL протоколу збільшився більш ніж на $1,5 мільярда доларів США.

20 лютого показник TVL рестейкінгу становив $3,5 мільярда доларів США; менше ніж за два місяці TVL перевищив 100%. Цей сегмент зазнав стрімкого зростання у лютому, оскільки ним керували ether.fi та Puffer, показники TVL яких становлять $1,36 мільярда та $1,02 мільярда доларів США відповідно. За даними DefiLlama, Ethereum домінує із показником 56% або $52 мільярда доларів США від загальної вартості заблокованих активів у децентралізованих фінансових додатках (DeFi).

Попит на стейкінг та активність мережі помітно зросли після оновлення Shapella у квітні 2023 року. Після оновлення користувачі отримали змогу вивести заблоковану криптовалюту.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.