Євро стейблкоїн Tether поступається конкуренту від Circle третій місяць поспіль

Дані, оприлюднені Kaiko, показують, що cтейблкоїн Tether, прив'язаний до євро, торгувався з «постійною знижкою» протягом останніх трьох місяців.

30 січня 2024 - 16:40
 0  26
Євро стейблкоїн Tether поступається конкуренту від Circle третій місяць поспіль
Зображення: brokker.news

Згідно з даними Kaiko, євро стейблкоїн Tether (EURT) з листопада 2023 року постійно торгується нижче за номінал EUR, програючи іншому конкуренту EURC від Circle.

У своєму блозі від 29 січня паризька компанія Kaiko зазначила, що EUR Coin від Circle вже кілька місяців коштує трохи дорожче за 1 євро, що свідчить про зростання попиту. Тим часом, EURCV від Société Générale, перший стейблкоін, випущений банком, з моменту запуску на початку грудня 2023 року зберігає прив'язку до євро.

Однак ринок стабільних монет з прив'язкою до євро залишається фрагментованим, при цьому EURT торгується в основному на криптобіржах, таких як HTX (колишня Huobi) і Bitfinex, тоді як EURC домінує на децентралізованих біржах. Kaiko зазначає, що ця фрагментація може сприяти спостережуваній волатильності їхньої вартості.

Незважаючи на конкуренцію серед різних стабільних монет, які прив'язані до євро, на ринку панує концентрація: лише п'ять криптобірж здійснюють 98% загального обсягу євро-торгівлі. Згідно з Kaiko, криптобіржі Bitvavo, Kraken, Coinbase, Bitstamp і Binance разом домінують на ринку, здійснюючи понад 98% усіх торгів.

Аналітики Kaiko вказують на кореляцію між обсягом євро та кількістю торгових пар в євро, котированих на кожній біржі. Зокрема, Kraken і Bitvavo, які можуть похвалитися понад 200 євро-парами кожен, зміцнюють свої позиції з найвищим обсягом торгівлі в євро. З іншого боку, глобальні біржі, такі як Bitflyer і Bybit, зосереджуються на таких регіонах, як Азіатсько-Тихоокеанський, що сприяє різноманітності торговельного ландшафту в євро.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.