ЄС посилює контроль за криптоактивами для боротьби з відмиванням грошей

Європейська Рада та Парламент тимчасово погодили жорсткіші правила для компаній, що працюють з криптовалютами. Це зумовлено прагненням посилити заходи проти відмивання грошей у цьому секторі.

19 січня 2024 - 11:24
 0  33
ЄС посилює контроль за криптоактивами для боротьби з відмиванням грошей
Зображення: brokker.news

Нові правила, оголошені минулого четверга, змусять криптокомпанії ретельніше перевіряти своїх клієнтів, особливо, коли йдеться про транзакції на суму €1000 ($1090) або більше. Таким чином, ЄС планує запобігти використанню криптовалют для незаконної діяльності. Також особливої уваги буде приділено транзакціям з «самостійними», незалежними від компаній, гаманцями.

Погодження не є остаточним. Вони потребують затвердження Європейським Парламентом. Після цього Рада та Парламент мають офіційно прийняти правила, після чого вони будуть опубліковані та почнуть діяти.

Варто зазначити, що минулого вівторка Європейське банківське управління розширило свої рекомендації щодо факторів ризику відмивання грошей та фінансування тероризму, включивши до них криптосектор.

Міністр фінансів Бельгії Вінсент Ван Петегем заявив, що ці нові правила є частиною плану ЄС щодо боротьби з відмиванням грошей. Мета - перешкодити злочинцям та терористам використовувати фінансову систему для приховування незаконних коштів.

Торік ЄС ухвалила Регламент MiCA, який уточнив правила щодо криптовалют.

Очікується, що нові правила матимуть суттєвий вплив на криптоіндустрію в ЄС, вимагаючи від компаній більш суворого дотримання процедур перевірки клієнтів та посилення заходів боротьби з незаконною діяльністю.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.