Банківський наглядовий орган ЄС розширює заходи щодо боротьби з відмиванням грошей на криптокомпанії

Європейське банківське управління (EBA) у вівторок, 16 січня, оприлюднило рекомендації для криптофірм щодо дотримання вимог боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.

16 січня 2024 - 17:13
16 січня 2024 - 17:14
 0  36
Банківський наглядовий орган ЄС розширює заходи щодо боротьби з відмиванням грошей на криптокомпанії
Зображення: brokker.news

Розширивши сферу дії своїх існуючих заходів на криптоактиви, Європейське банківське управління (EBA) «гармонізує підхід», який постачальники послуг криптоактивів (CASP) у всьому ЄС мають застосувати для боротьби з фінансовими злочинами, йдеться у прес-релізі.

«Ризики цього можуть бути збільшені, наприклад, через швидкість передачі криптоактивів або через те, що деякі продукти містять функції, які приховують особу користувача. Тому важливо, щоб CASP знали про ці ризики та вжили заходів щодо їх ефективного пом'якшення», - йдеться у заяві.

Минулого року ЄС завершив розробку законодавства щодо переказу коштів через цифрові активи разом зі своїм знаковим регуляторним пакетом Markets in Crypto Assets (MiCA). З того часу EBA опублікувала рекомендації щодо нагляду за CASP на основі ризиків і проводить консультації щодо запропонованих рекомендацій для запобігання зловживанням переказом криптоактивів, які відповідають рекомендаціям глобального регулятора Financial Action Task Force (FATF).

EBA також проводить консультації щодо подальших рекомендацій відносно внутрішньої політики та засобів контролю, які повинні мати CASP.

«З огляду на взаємозалежність фінансового сектору, нові Рекомендації також містять рекомендації, адресовані іншим кредитним та фінансовим установам, які мають CASP як своїх клієнтів або які підпадають під вплив криптоактивів», - заявило EBA.

Компетентні органи повинні повідомити про те, чи вони дотримуються нових рекомендацій, протягом двох місяців після їх публікації в перекладі на офіційні мови ЄС. Рекомендації почнуть діяти з 30 грудня, приблизно з моменту повного набуття чинності MiCA.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.