Великі інвестори розпродали токени XRP на $170 млн, оскільки SEC оштрафувала Ripple на $2 млрд

3 квітня ціна XRP пробила рівень $0.58 на тлі загального зниження криптовалютного ринку. Проте, ризик подальшого поглиблення низхідного тренду провокує незвичну активність серед китів-інвесторів, які масово розпродають токени XRP.

3 квітня 2024 - 17:50
 0  59
Великі інвестори розпродали токени XRP на $170 млн, оскільки SEC оштрафувала Ripple на $2 млрд
Автор зображення: brokker.news

Під гнітом безперервних судових розглядів з регуляторами, XRP, токен Ripple, протягом тижня пережив різкі коливання ціни. Аналіз даних блокчейна дає уявлення про ключові фактори, що обумовлюють цей медвежий тренд, а також те, як XRP може повести себе найближчими днями.

Інвестори-кити скорочують свої запаси XRP до мінімуму за 30 днів після штрафу SEC

25 березня генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус заявив, що Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) планує оштрафувати Ripple на 1,95 мільярда доларів. Це сталося після того, як відомству частково вдалося довести, що продаж XRP напряму інституційним інвесторам був незаконною торгівлею цінними паперами.

В п'ятницю, 29 березня, SEC офіційно подала позов до Окружного суду США і це викликало бурхливу реакцію спільноти XRP, оскільки трейдери намагалися передбачити потенційний вплив штрафів на вартість цифрового активу.

Генеральний директор Ripple запевнив спільноту, що компанія має достатньо коштів для сплати штрафів. Проте, аналіз даних блокчейна показує, що інвестори-кити та корпоративні структури, які володіють щонайменше 1 мільйоном XRP (приблизно 580 000 доларів США), не поділяють цього оптимізму.

Після того, як SEC офіційно подала позов про сплату штрафу у розмірі 2 мільярди доларів, інвестори-кити XRP негайно розпочали розпродаж. З 29 березня по 3 квітня вони позбулися понад 290 мільйонів монет, скоротивши свої залишки до мінімуму за 30 днів – 44,9 мільярда на момент написання новини.

За поточними цінами, продані нещодавно 290 мільйонів монет XRP коштують приблизно 170 мільйонів доларів США. Такий великий обсяг монет, що надходить на ринок, імовірно, чинитиме тиск на зниження ціни. Варто зазначити, що ціна XRP знизилася на 13% з моменту, коли кити розпочали розпродаж.

Стратегічні роздрібні свінг-трейдери можуть не захотіти йти проти заможних китів, які володіють понад 44,9 мільярда XRP. Якщо дрібні трейдери також займуть ведмежі позиції, ціна XRP може мати труднощі з тим, щоб увійти у фазу серйозного відновлення найближчими днями.

Спекулятивні трейдери XRP побоюються, що ведмежий тренд продовжиться

Крім того, останні тенденції, що спостерігаються на ринках деривативів, також показують, що спекулятивні трейдери, налаштовані на бичачий тренд, мають низький рівень оптимізму щодо короткострокових цінових перспектив XRP.

Показник ставки фінансування Coinglass відстежує відсоткові комісії, що сплачуються між трейдерами з довгими та короткими позиціями на ринках безстрокових ф'ючерсів. По суті, він відстежує напрямок настроїв інвесторів та їхньої участі на ринку.

На момент написання 3 квітня ціна XRP торгується трохи нижче $0.58, тоді як ставка фінансування знизилась до 0,013%, що є найнижчим показником за 10 днів. Як правило, зниження рівня фінансування сигналізує про зростання негативних настроїв серед активних трейдерів, які роблять ставку на підвищення ціни.

Якщо активні трейдери почнуть скорочувати свої довгі позиції, це поставить ціну XRP під загрозу подальшого зниження в найближчі дні.

Прогноз ціни XRP: ймовірне зниження до $0.55

Масовий продаж монет великими інвесторами на суму $170 млн та зниження ставок фінансування свідчать про те, що XRP може опинитися на межі значного падіння ціни. Після падіння на 11,7% з 29 березня XRP зараз пробився нижче 20-денної простої ковзної середньої ціни та балансує над нижньою межею індикатора смуги Боллінджера на рівні $0.58.

Прорив нижче $0.58 може дати ведмедям імпульс для подальшого зниження до $0.55, як і прогнозувалося. Бики можуть відновити контроль, якщо XRP прорветься вище $0.62, але це здається малоймовірним, зважаючи на домінуючу перевагу китів до продажу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.