Вартість Elastos (ELA) стрімко зросла на 45% після лістингу токена на великій криптобіржі

Elastos (ELA), рідний токен децентралізованої блокчейн-платформи, спрямованої на створення безпечного та масштабованого інтернету, пережив значне зростання ціни на понад 45%.

3 квітня 2024 - 13:12
 0  40
Вартість Elastos (ELA) стрімко зросла на 45% після лістингу токена на великій криптобіржі
Автор зображення: brokker.news

Станом на момент написання новини, ELA торгувався на рівні $4.77, при цьому 24-годинний обсяг торгівлі збільшився на вражаючі 566%, досягнувши 22 мільйонів доларів США. Це зростання ціни та обсягу торгівлі вивело ELA у топ-теми на ринку цифрових валют.

Цей винятковий стрибок ціни пов'язують з декількома ключовими подіями. Зокрема, 3 квітня криптобіржа Gate.io запровадила безстрокову торгівлю контрактами ELA/USDT, використовуючи USDT як маржу. Цей крок, ймовірно, зіграв роль у стимулюванні активності ринку ELA.

Посилюючи оптимістичні настрої навколо Elastos, платформа оголосила про приєднання колишнього віце-президента Tencent, що підкреслює зростаючу привабливість та стратегічне позиціонування Elastos у блокчейн-секторі. Раніше Elastos уклав партнерство з великими постачальниками хмарних послуг Alibaba Cloud та Tencent Cloud, що додатково зміцнило його інфраструктуру та мережеві можливості.

Більш того, 2 квітня Elastos детально розповів про унікальні властивості токена ELA. Серед цих функцій - об'єднаний майнінг з Bitcoin, цикли халвінгу, токеноміка та винагороди за стейкінг.

Підхід платформи дозволяє ELA використовувати значну хеш-потужність Bitcoin - приблизно 50% від Bitcoin, що еквівалентно 293,69 EH/s. Це не тільки підвищує безпеку Elastos, але й забезпечує енергоефективність.

Крім того, токеноміка Elastos передбачає обмежену пропозицію в 28,22 мільйона монет, причому останні монети, як очікується, будуть видобуті до 21 грудня 2105 року. Принцип дефіциту, аналогічний до Bitcoin, відіграє вирішальну роль у цінності токена.

Поза технічними аспектами, Elastos закладає основу для більш безпечного та масштабованого інтернету. Його метою є забезпечення цифрових активів, децентралізованих додатків (dApps) та безпечних мереж обміну даними з використанням ELA в якості ядра. Здатність платформи до об'єднаного майнінгу з Bitcoin підвищує її безпеку та ефективність без необхідності додаткових ресурсів.

Платформа також є новатором у технічних розробках. Команди, такі як BeL2, працюють над протоколом Bitcoin 2 рівня, який дозволить смарт-контрактам EVM працювати на Bitcoin без необхідності прямого підключення. Водночас команда Ela city створює децентралізований маркетплейс цифрового управління правами (dDRM) для торгівлі контентом, що відкриває нові можливості для комерції даними.

Завдяки інтеграції потоків даних із нульовим розголошенням (ZKP) через BTC Oracle, Elastos перетворює блокчейни, сумісні з EVM, на Bitcoin L2. Цей революційний крок трансформує Bitcoin з простого сховища вартості на фундаментальну платформу для нових dApps.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.