Учасник аірдропу токенів JUP від децентралізованої біржі Jupiter на Solana заробив 1,1 млн доларів

На тлі суперечок навколо токену біржі Jupiter, один фармер аірдропу заробив понад $1 млн на монетах JUP, використовуючи тисячі гаманців на блокчейні Solana.

2 лютого 2024 - 09:00
1 лютого 2024 - 23:18
 0  65
Учасник аірдропу токенів JUP від децентралізованої біржі Jupiter на Solana заробив 1,1 млн доларів
Зображення: brokker.news

Трейдер отримав 1,85 млн токенів Jupiter (JUP), взаємодіючи з децентралізованою біржею (DEX) на базі Solana за допомогою 9246 гаманців. Частина заробітку від аірдропу, вартість якого навіть після падіння ціни на 69% перевищувала $1 млн, була продана на Jupiter для отримання прибутку.

Користувач депонував близько $77 000 отриманих через аірдроп токенів на біржах Bybit та Mexc. Згідно з даними LookOnChain, він тримав безпосередньо на блокчейні 319 000 JUP на суму $196 000. Ця людина складає приблизно 1% від кількості гаманців, що мали право на участь в аірдропі Jupiter.

Фармер аірдропу - це людина, яка спеціально використовує багато гаманців для отримання безкоштовних токенів в аірдропах, а потім продає ці монети для отримання прибутку.

Jupiter стала одним з найпопулярніших DeFi-протоколів на Solana після нещодавнього запуску DEX та двох послідовних розподілів токенів.

Спочатку користувачі отримали мем-монету WEN як данину поваги до криптокультури та розробника JUP, Weremeow. Цей токен, натхненний фракціоналізованою NFT-віршем, по суті був стресовим тестуванням для наступного аірдропу.

Потім з'явився JUP, власний токен біржі Jupiter. Ця ініціатива передбачала розподіл $700 млн токенів серед ранніх прихильників та користувачів Solana DEX. Однак запуск супроводжувався суперечками.

Найбільше занепокоєння викликало те, що Weremeow та його команда мали змогу продати 2,5% з 10 млрд токенів JUP протягом семи днів, але лише за умови, якщо ціна буде вище 70 центів. Користувачі та одержувачі аірдропу розкритикували складний підхід Weremeow, побоюючись, що масовий продаж може підірвати довіру до проєкту.

DEX на Solana обігнав своїх конкурентів, таких як Uniswap, за щоденним обсягом торгівлі, оскільки трейдери намагалися скористатися ажіотажем навколо останнього аірдропу. Згідно з даними DefiLlama, біржа зафіксувала $1,2 млрд обсягу протягом 24 годин, що майже на $300 млн більше, ніж у Uniswap.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.