Sei, Kaspa та Bonk сьогодні очолили список найбільш зростаючих криптовалют на ринку

Сьогодні крипторинок потішив трейдерів значним зростанням цін на деякі монети, серед яких виділяються Sei, Kaspa та мем-монета Bonk.

29 грудня 2023 - 22:20
 0  19
Sei, Kaspa та Bonk сьогодні очолили список найбільш зростаючих криптовалют на ринку
Зображення: brokker.news

Sei злетів на 21% за останні 24 години та на 64% за тиждень. Такий стрибок вартості пов'язують зі збільшеною активністю на Pallet Exchange, власній NFT-платформі Sei. 26 грудня маркетплейс перетнув важливу позначку - $1 млн обсягу торгів, що свідчить про зростаючий інтерес до NFT в екосистемі Sei. Свою популярність платформа здобула завдяки унікальному підходу до технології блокчейн, який робить її привабливою для трейдерів завдяки високій швидкості транзакцій та низьким комісіям.

Kaspa (KAS) також демонструє хорошу динаміку, додавши 11% за день та 8% за тиждень. Ця криптовалюта привертає увагу передовою технологією, що поєднує швидкість та масштабованість, пропонуючи децентралізоване рішення для додатків реального часу.

Несподівано повернувся до зростання Bonk, популярний мем-коїн. Після стрімкого старту грудня, де він 15-го числа досяг свого історичного максимуму, Bonk пережив падіння через продаж та ліквідацію. Проте сьогодні монета повернула 10%, показавши за місяць загальне зростання на 260%.

Зростання цих криптовалют свідчить про певну оптимістичну атмосферу на ринку після неспокійного року. Чи триватиме цей тренд - покаже час, але за ці монетами варто пильнувати.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.