Ripple розробляє сайдчейн XRPL сумісний з EVM для розширення можливостей XRP Ledger

Ripple та evmOS розробляють сайдчейн XRPL, сумісний з EVM, для розширення можливостей XRP Ledger та залучення нових користувачів.

15 травня 2024 - 10:00
 0  11
Ripple розробляє сайдчейн XRPL сумісний з EVM для розширення можливостей XRP Ledger
Автор зображення: brokker.news

Компанія Ripple уклала партнерство з evmOS для розробки сайдчейна XRP Ledger (XRPL), сумісного з Ethereum Virtual Machine (EVM). Це дозволить розширити функціональність XRPL та залучити більше розробників і користувачів.

Сайдчейн буде побудовано на базі evmOS, модульного рішення від Evmos, яке використовує Cosmos SDK та CometBFT для забезпечення сумісності з EVM для web3-компаній. Завдяки цьому, XRPL отримає зв'язок з мережею Cosmos, що нараховує понад 90 взаємопов'язаних блокчейн-проєктів.

«Спільнота XRPL тепер отримує паспорт до всіх блокчейнів Cosmos SDK, дозволяючи користувачам безперешкодно взаємодіяти з будь-якими необхідними їм застосунками», - заявила команда Cosmos.

Наприклад, користувачі XRPL зможуть обмінюватися активами з децентралізованою біржею Osmosis в рамках однієї транзакції, не перемикаючись між гаманцями чи підключаючись до різних мереж, навіть якщо Osmosis не сумісна з EVM.

Варто зазначити, що раніше Ripple вже долучилася до альянсу DeRec як співзасновник разом з Swirlds Labs та Algorand Foundation. Ініціатива спрямована на спрощення впровадження та відновлення цифрових активів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.