Polygon Labs скорочує 19% співробітників, збільшуючи заробітну плату решті команди

Компанія Polygon Labs, що стоїть за популярним блокчейн-рішенням Polygon, оголосила про скорочення свого штату на 19%, що торкнеться приблизно 60 співробітників.

2 лютого 2024 - 08:00
 0  55
Polygon Labs скорочує 19% співробітників, збільшуючи заробітну плату решті команди
Зображення: brokker.news

Це звільнення є частиною стратегічної перебудови, спрямованої на підвищення ефективності роботи, а не спричинене фінансовими труднощами.

Крім того, оголошення підкреслило перетворення Polygon Ventures на P2 Ventures після його відокремлення від Polygon Labs наприкінці 2023 року. Також підрозділ Polygon ID незабаром має стати автономною структурою.

У своїй заяві генеральний директор Polygon Марк Буарон наголосив, що скорочення штату було здійснено не з фінансової необхідності, а для оптимізації операцій для кращої продуктивності.

Буарон також визнав значний негативний вплив цього рішення на співробітників, які будуть звільнені. Він запевнив, що, хоча новини про звільнення були оголошені раптово, з кожним звільненим співробітником буде проведено особисту зустріч. На цій зустрічі буде надано детальні пояснення причин звільнення, буде можливість поставити запитання та отримати подяку за внесок у роботу компанії. Polygon Labs прагне мінімізувати негативні наслідки для звільнених фахівців. Саме тому компанія зобов'язалася виплатити їм дві місячні вихідні допомоги та продовжити медичне страхування до кінця лютого для тих, хто має на це право.

Polygon Labs започаткувала мережу підтримки, оскільки постраждалі співробітники можуть приєднатися до каталогу, обмінюватися професійною інформацією з мережею, яка включає рекрутерів проектів web3, партнерів венчурного капіталу та менеджерів з найму.

У подальших оголошеннях Буарон поділився позитивними змінами для решти членів команди. Починаючи з 1 січня, усі співробітники побачать принаймні 15-відсоткове збільшення загальної винагороди, яка включає базову зарплату та щорічні виплати MATIC, а нещодавно найнятим співробітникам буде підвищено зарплату на 5%.

Крім того, буде введено нову систему рівнів, а традиційні моделі оплати праці на основі географічного розташування будуть скасовані, щоб визнавати цінність кожного члена команди на рівних правах і підвищувати привабливість компанії для міжнародних талантів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.