PayPal інвестував у стартап із захисту криптовалют Mesh за допомогою свого стейблкоїна PYUSD

Міжнародний платіжний гігант PayPal вперше застосував свій стейблкоїн PayPal USD (PYUSD) для інвестицій.

30 січня 2024 - 16:03
30 січня 2024 - 16:11
 0  9
PayPal інвестував у стартап із захисту криптовалют Mesh за допомогою свого стейблкоїна PYUSD
Зображення: brokker.news

29 січня компанія з Сан-Хосе повідомила, що її інвестиційне підрозділ PayPal Ventures підтримав Mesh, стартап, що займається кібербезпекою у сфері криптовалют і використовує PYUSD, стейблкоїн на базі Ethereum.

Це перший випадок використання PYUSD як інструменту фінансування. Прямі фінансові деталі не розголошуються. Проте, компанія зазначила, що інвестиція була зроблена «майже повністю» в PYUSD, кошти перераховані в блокчейні через інтерфейси програмування додатків (API) Mesh, додала PayPal.

«Оскільки світ фінансових послуг зазнає швидкої трансформації, ми вважаємо, що володіння користувачами та переносимість активів стануть критичним будівельним блоком інновацій продуктів, причому криптовалюта служить першим плацдармом, де це можливо», - прокоментував Амман Бхасін, партнер PayPal Ventures.

Mesh, заснований у 2020 році, - це фінтех-з'єднувальний шар, який надає корпоративним клієнтам можливість здійснювати криптоплатежі, агрегувати рахунки та здійснювати торгівлю через понад 300 платформ.

Ця інвестиція є першим випадком використання PYUSD компанією PayPal для венчурних угод, попри те, що стейблкоїн привернув увагу регуляторів США.

Як повідомлялося у листопаді 2023 року, PayPal отримала повістку до суду від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо свого стейблкоіну. Однак деталі розслідування залишаються невідомими.

PayPal запустила свій стейблкоїн у серпні 2023 року у співпраці з криптоінфраструктурною фірмою Paxos. Стейблкоїн забезпечений депозитами в доларах США, а також короткостроковими казначейськими зобов'язаннями США та іншими еквівалентами готівки, що, за словами емітентів, сприяє його стабільності.

PYUSD дозволяє користувачам конвертувати цифрові валюти у фіат США, що є ключовою особливістю, яка, за сподіваннями, збільшить використання стейблкоїнів у всьому світі. Остання угода з фінансування Mesh сигналізує про більш масштабний підхід до його планів щодо інтеграції web3. Зараз стейблкоїн займає восьме місце серед топ-10 стабільних монет і це лише через рік після запуску, накопичивши вражаючу капіталізацію $300 мільйонів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.