Обсяги переказів стейблкоїнів в блокчейні Solana сягнули $300 мільярдів

Транзакції стейблкоїнів в блокчейні Solana досягли нових висот, перевершивши показники попереднього місяця та вказуючи на зростаючу важливість платформи для криптовалютного ринку.

22 січня 2024 - 12:28
30 січня 2024 - 16:11
 0  84
Обсяги переказів стейблкоїнів в блокчейні Solana сягнули $300 мільярдів
Зображення: brokker.news

За даними аналітичної платформи Artemis, обсяги переказів стейблкоїнів на Solana вже перевищили $300 мільярдів у січні, значно обігнавши грудневий показник у $297 мільярдів. Ця цифра також у 25 разів перевищує обсяги січня 2023 року, які становили лише $11,56 мільярда.

Зростання частки ринку стейблкоїнів Solana є особливо вражаючим: з скромних 1,2% рік тому вона злетіла до майже 32% сьогодні. Активність у цій сфері почала стрімко зростати з жовтня 2023 року, демонструючи понад 650% приросту за короткий період.

Хоча Ethereum все ще залишається лідером галузі з обсягами переказів стейблкоїнів у $317 мільярдів цього місяця, Solana швидко скорочує відстань. Третє місце займає Tron із показником $240 мільярдів.

Однією з ключових причин такого зростання експерти називають зростання обсягів переказів USD Coin (USDC) на Solana. Крім того, нещодавний запуск на платформі регульованого стейблкоїну USDP від Paxos також сприяв підвищенню активності.

Варто зазначити, що зростання не обмежується лише стейблкоїнами. За даними DefiLlama, загальна заблокована вартість (TVL) децентралізованих фінансових додатків (DeFi) на Solana досягла найвищого рівня з вересня 2022 року - $1,36 мільярда.

Незважаючи на позитивні новини, ціна токена Solana минулого тижня дещо знизилася - на 2% за вихідні та впавши до $88 на момент написання новини. З грудня 2023 року вона втратила 25% своєї вартості, а порівняно з історичним максимумом у $260 у листопаді 2021 року падіння сягає 64%.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.