Обсяг продажів NFT в блокчейні Solana перевищив 5 млрд доларів США

23 лютого загальний обсяг продажів невзаємозамінних токенів (NFT) в мережі Solana перевищив позначку в 5 мільярдів доларів США.

24 лютого 2024 - 10:00
 0  90
Обсяг продажів NFT в блокчейні Solana перевищив 5 млрд доларів США
Зображення: brokker.news

Згідно з платформою CryptoSlam, на блокчейні Solana налічується 2,2 мільйона покупців та 1,6 мільйона продавців NFT. Водночас загальна кількість транзакцій за напрямком NFT майже досягла 43 мільйонів.

Варто зазначити, що з липня по жовтень 2023 року обсяг продажів NFT в мережі Solana не перевищував 40 мільйонів доларів США на місяць. Проте в листопаді минулого року відбулося значне збільшення кількості транзакцій. Обсяг продажів за цей звітний період досяг 82 мільйонів доларів США. Порівняно з жовтнем 2023 року показник зріс на 192%.

У наступні місяці напрямок продовжував набирати обертів у плані продажів. У січні 2024 року в мережі Solana було продано NFT на суму 239 мільйонів доларів США. Станом на 23 лютого 2024 року цей показник становить 161 мільйон доларів США.

За останні дев'ять місяців обсяг продажів перевищив 1 мільярд доларів США. На момент написання новини в мережі Solana було продано NFT на загальну суму 5 мільярдів доларів США.

Минулого місяця обсяг усіх транзакцій в Solana перевищив 951 мільярд доларів США. Порівняно з попереднім місяцем показник зріс на 30%. Тоді він становив 738,8 мільярда доларів США. Також на початку 2024 року компанія повідомила, що кількість активних розробників в екосистемі Solana протягом останнього року коливалася від 2500 до понад 3000 щомісяця.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.