MetaMask розширює свою глобальну присутність завдяки новим партнерствам у шести країнах

8 грудня 2023 року, MetaMask, відомий програмний криптовалютний гаманець, оголосив про нові партнерства у В'єтнамі, Філіппінах, Індонезії, Таїланді, Єгипті та Чилі.

8 грудня 2023 - 20:29
 0  15
MetaMask розширює свою глобальну присутність завдяки новим партнерствам у шести країнах

Згідно з оголошенням, MetaMask співпрацює з VietQR та Mobile Money у В'єтнамі, GCash на Філіппінах, QRIS в Індонезії, Thai QR в Таїланді, Vodafone Cash в Єгипті та Webpay в Чилі. Ці партнерства надають користувачам локалізовані варіанти роботи з гаманцем.

MetaMask також розширив свою підтримку локальних переказів у В'єтнамі, Малайзії, Японії та Південній Кореї завдяки стратегічним альянсам з Unlimit, рішенням для безмежних платежів, та TransFi.

Функція агрегатора Buy, як заявляється, є доступною на різних платформах MetaMask, включаючи мобільний додаток, розширення для браузера та безпосередньо в MetaMask Portfolio.

На додачу до повідомлень про зростання, MetaMask нещодавно зіткнувся з проблемами з транзакціями для користувачів мобільних додатків на версії 7.9.0.

15 листопада MetaMask виправив помилку, яка викликала проблеми з транзакціями для користувачів мобільних додатків. Щоб запобігти повторним проблемам, компанія рекомендувала мобільним користувачам оновити свої програми до останньої версії 7.10.0. У повідомленні від 14 листопада провайдер гаманця зазначив, що проблема з попередньою версією зачепила лише обмежену кількість користувачів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.