Майже половина усіх незаконних криптовалютних транзакцій у 2023 році відбулася через блокчейн TRON

Згідно з даними аналітиків компанії блокчейн-розслідувань TRM Labs, близько 45% усіх незаконних транзакцій у криптовалюті у 2023 році було проведено через мережу TRON. Це блокчейн, заснований китайським підприємцем Джастіном Саном.

29 березня 2024 - 09:30
29 березня 2024 - 08:50
 0  63
Майже половина усіх незаконних криптовалютних транзакцій у 2023 році відбулася через блокчейн TRON
Автор зображення: brokker.news

Звіт TRM Labs під назвою «Незаконна криптоекономіка» показує, що частка TRON зросла з 41% у 2022 році. Для порівняння, частка Ethereum становила 24%, а Bitcoin - 18%.

Дослідження також виявило, що Tether (USDT) є стейблкоїном з найбільшим обсягом незаконних операцій. TRM Labs стверджує, що USDT «закріпив своє становище як обрану валюту для фінансування тероризму». На Tether припадає понад 19 мільярдів доларів США незаконних коштів, тоді як інший стейблкоїн, USD Coin (USDC), має лише 428,9 мільйонів доларів США незаконних транзакцій.

«Серед кампаній з фінансування тероризму, які продовжували приймати криптовалюту, кількість унікальних адрес TRON, що отримують Tether (USDT), зросла на 125%», - зазначає TRM Labs.

Мережа TRON також, схоже, користується популярністю серед хакерів, пов'язаних із Північною Кореєю. Вони часто обмінюють вкрадені кошти, переважно на USDT, саме в цій мережі. Згодом ці відмиті криптокошти конвертуються у фіатну валюту через великих позабіржових (OTC) брокерів. Розробники TRON наразі не робили публічних заяв щодо цих висновків.

Попри вражаючі цифри, TRM Labs відзначає зниження обсягів викрадених коштів та коштів, що потрапили під санкції. Це пояснюється посиленням тиску з боку урядів та правоохоронних органів у всьому світі.

Tether постійно наголошує на своїй відданості дотриманню правил протидії відмиванню грошей (AML) у боротьбі з глобальним тероризмом. У грудні 2023 року Tether підтвердив свою рішучість щодо впровадження процедур «знай свого клієнта» (KYC) та забезпечення відповідності регуляторним вимогам у листі до членів Комітету фінансових послуг Палати представників США та Комітету Сенату США з банківської справи, житлового будівництва та міських питань.

Емітент USDT повідомив, що його програму KYC було ретельно перевірено Податковою службою США (IRS) від імені Мережі боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN), бюро Міністерства фінансів США. Крім того, Tether оголосив про співпрацю з Міністерством юстиції США, Секретною службою та Федеральним бюро розслідувань (ФБР), що призвело до замороження численних криптогаманців.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.