Генеральний директор KuCoin Джонні Лю запускає «Фонд проти FUD»

Генеральний директор криптовалютної біржі KuCoin Джонні Лю каже, що він запускає «Фонд проти FUD» для відстеження та потенційного судового позову проти «FUDers» та навчання користувачів криптовалюти виявленню дезінформації.

27 Липень 2022 - 16:24
24 листопада 2023 - 22:09
 0  19
Генеральний директор KuCoin Джонні Лю запускає «Фонд проти FUD»

Фонд Anti-FUD біржі з'явився невдовзі після того, як гендиректор Джоні Лю KuCoin посварився з викривачем, який заявив, що біржа неплатоспроможна.

Лю оголосив про створення фонду у гілці Twitter від 26 липня  і з'явився через кілька днів після публікації повідомлення в блозі, що критикує користувача Twitter «Otteroooo» за поширення дезінформації про свою фірму.

Лю сказав, що фонд Anti-FUD охоплюватиме три елементи , першим з яких буде освіта, яка «надасть знання, у тому числі про те, що таке FUD і як його відрізнити» через онлайн та офлайн засоби.

Фонд мотивуватиме і заохочуватиме лідерів галузі та впливових осіб, які відповідальні, надають достовірну інформацію своїй аудиторії та допомагають своїм послідовникам уникнути FUD.

А також намагатиметься відслідковувати та порушувати судові справи проти осіб, які «навмисно поширюють FUD».

«Поширення FUD та паніка завдають шкоди проектам, користувачам та галузі. Ці дії повинні бути притягнуті до відповідальності, — пояснив Лю.

Виступаючи перед Indian Express раніше цього тижня, Лю торкнувся теми ринкового FUD, заявивши, що люди, які розповсюджують чутки, повинні нести відповідальність за свої слова, оскільки вони можуть вплинути на ринок, додавши, що, на його думку, технологія Web 3.0 може вирішити проблеми, пов'язані з відстеженням та підзвітністю.

«Механізм підзвітності в епоху Web 2.0 недостатньо розвинений, а вартість поширення чуток дуже низька».

Він зробив коментар виданню, зазначивши, що фірма докладає зусиль для розширення своїх послуг в Індії.

Запуск фонду відбувся невдовзі після того, як 2 липня Лю мав гарячий обмін думками з викривачем криптоіндустрії Otteroooo.

Otteroooo звинуватив KuCoin у тому, що він зазнав впливу колишнього токена Wrapped LUNA (wLUNA), який різко обвалився у травні, внаслідок чого біржа стала неплатоспроможною. Лю заперечував, що біржа має внутрішні зв'язки з LUNA і не є неплатоспроможною. З того часу обліковий запис Otteroooo було видалено з Twitter.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.