Криптобіржа OKX запропонує компенсацію користувачам після обвалу ціни токена OKB

Криптобіржа OKX зіткнулася із серйозними коливаннями ринку цього тижня, коли її власний токен OKB зазнав майже 50-відсоткового падіння вартості за короткий проміжок часу.

24 січня 2024 - 13:31
 0  10
Криптобіржа OKX запропонує компенсацію користувачам після обвалу ціни токена OKB
Зображення: brokker.news

Для вирішення ситуації OKX повідомила своїх 3,6 млн підписників на X про комплексну внутрішню програму та зобов'язалася компенсувати користувачам будь-які додаткові збитки, спричинені маштабною ліквідацією.

«Платформа повністю компенсує користувачам додаткові збитки, завдані ненормальною ліквідацією. Конкретний план компенсації буде оголошено протягом 72 годин», – заявила біржа.

На момент написання новини токен OKB коштує $47,02, що означає зниження на 13,55% за останній тиждень. Однак 23 січня токен різко впав з $52 до $25, майже вдвічі знизившись у ціні та спричинивши значні збитки інвесторам.

OKX планує запровадити посилені заходи для протидії майбутній волатильності ринку, включаючи оптимізацію рівнів кредитного плеча на спотовому ринку, перегляд правил контролю ризиків позики під заставу та вдосконалення механізмів ліквідації. Мета полягає в тому, щоб запобігти впливу подібних коливань ринку на великі позиції інвесторів із високим кредитним плечем.

Проте криптовалютна спільнота на X висловила скептицизм щодо ситуації, зосередившись на ринковій капіталізації OKB у розмірі 10 мільярдів доларів США та стурбованості тим, як продаж на 10 мільйонів доларів США може призвести до падіння ціни на 50%.

Один із користувачів наголосив на нагальній необхідності вжиття коригувальних заходів, щоб запобігти подальшому падінню, тоді як інший припустив, що падіння могло бути спричинене «китом» – терміном, який використовується для позначення суб'єктів, що володіють великою кількістю криптотокенів – ліквідацією своїх цифрових активів.

Кредитне плече в криптовалюті, що передбачає використання позичених коштів для збільшення інвестиційної прибутковості, є палицею з двома кінцями, пропонуючи високу винагороду, але й такі ж високі ризики. Наразі OKX пропонує опції кредитного плеча 10x та 20x у режимі повної ліквідації.

На ринок також впливають «флеш-крахи», які часто спричиняються низькою ліквідністю на різних платформах. Для OKB глибина ринку в 2%, яка вимірює капітал, необхідний для зміни ціни активу на 2%, становить від 224 000 до 184 000 доларів США. Це означає, що ордер на продаж, що перевищує 224 000 доларів США, може потенційно спричинити черговий ціновий каскад.

Флеш-крах — це різке та значне падіння ціни криптовалюти на короткий проміжок часу, за яким часто слідує швидке відновлення. Ці події характеризуються різким і тимчасовим зниженням ціни на конкретний криптоактив або цілу групу цифрових активів відповідно.

Поточна ринкова капіталізація OKB становить 2,8 мільярда доларів США, що робить його четвертим за величиною обігом біржовим токеном, згідно з CoinGecko.

Ширший ринок криптовалют також зазнав значних коливань того ж дня, частково під впливом Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), який продає Bitcoin для задоволення потреб інвесторів у погашенні. Зокрема, FTX, криптобіржа, яка зіштовхується з власними проблемами, продала акцій GBTC ETF на суму майже 1 мільярд доларів США в рамках ліквідації свого майна.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.