Кріптобіржа Kraken планує залучити $100 млн перед IPO

Велика криптобіржа Kraken веде перемовини щодо фінального раунду інвестицій перед виходом на біржу.

7 червня 2024 - 09:00
 0  40
Кріптобіржа Kraken планує залучити $100 млн перед IPO
Автор зображення: brokker.news

За даними джерел Bloomberg, Kraken прагне залучити близько 100 мільйонів доларів США перед проведенням первинної публічної пропозиції (IPO). Очікується, що раунд фінансування буде завершено до кінця року.

Kraken є визнаним лідером криптоіндустрії з багаторічним досвідом обслуговування цієї молодої галузі та сприяння її розвитку. Проте, враховуючи невирішену правову напруженість, незрозуміло, який результат принесуть їхні останні зусилля щодо залучення коштів.

Зокрема, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду на Kraken минулого року за нібито змішування клієнтських активів з корпоративними коштами та роботу незареєстрованої біржі цінних паперів. Компанія відкинула звинувачення і наразі бореться з SEC разом з іншими учасниками галузі, такими як Coinbase, які стикаються з аналогічними звинуваченнями.

Цілі Kraken та криптокомпаній - більша капіталізація

Деякі американські криптокомпанії планують IPO, оскільки регуляторний клімат у США змінюється напередодні майбутніх президентських виборів. У січні емітент стейблкоїна Circle подав заявку на IPO після попередньої невдалої спроби через угоду про придбання компанії спеціального призначення (SPAC).

Хоча соціальна мережа Telegram не є безпосередньо криптокомпанією, вона привернула увагу блокчейну завдяки своїм зв'язкам з The Open Network (TON). Платформа також працює над проведенням IPO.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.