Японський регулятор пропонує криптовалютні податкові пільги для криптоінвесторів

Щоб сприяти загальному зростанню ВВП, фінансове управління Японії (FSA) пропонує податкові пільги криптовалют та індивідуальних інвесторів в акції. За даними Bloomberg, агентство хоче, щоб корпорації були звільнені від сплати податків на паперовий прибуток від криптовалют, якими вони володіють після їхнього випуску відповідно до запропонованої зміни.

1 вересня 2022 - 10:58
24 листопада 2023 - 22:23
 0  23
Японський регулятор пропонує криптовалютні податкові пільги для криптоінвесторів

Податкові канікули сприятимуть поліпшенню економічної ситуації

Важливо наголосити, що регулятори та учасники зіткнулися з корпоративним податком на криптовалюту в Японії. Наприклад, було сказано, що високі податки країни є причиною невдачі нових підприємств. В результаті потенційні криптовалютні компанії переїхали до гостинних країн, таких як Сінгапур.

Поточна ставка корпоративного податку на Bitcoin-холдинги становить приблизно 30%, і вона також застосовується до нереалізованого прибутку.

Крім того, податкові пільги для індивідуальних інвесторів у криптовалюту запитуються у щорічному запиті влади на зміну податкового законодавства. Пропозиція містить прохання до уряду збільшити ліміт інвестицій для роздрібних інвесторів, водночас здійснюючи програму податкових пільг для індивідуальних ощадних рахунків Nippon на постійній основі.

Примітно, що відповідно до існуючої структури податкових пільг фізичні особи можуть згодом виключити частину своїх доходів та доходів від інвестицій з податку на приріст капіталу. Пропозиція FSA також спрямована на одночасне встановлення нижчих комісій для індивідуальних інвесторів в акції.

Пропозиція надає великі можливості для інвесторів

Якщо ідея втілиться в життя, японські громадяни матимуть можливість витратити свої заощадження на інші види діяльності, які приносять дохід, наприклад, на купівлю акцій для стимулювання національної економіки. Рекомендації будуть розглянуті національною податковою комісією ближче до кінця цього року.

Подібно до того, як основні гравці вирішили включити криптпростір у свої послуги, щоб залучити інвесторів, перспективи у криптпросторі призвели до цієї тенденції.

Японія все ще збирається стати крипто-хабом?

Як повідомлялося раніше цього місяця, центральний банк Японії відмовився від проекту CBDC через незацікавленість громадськості. Банк виявив, що більшість японців не зацікавлені в CBDC, тому що вони вже мають доступ до широкого спектру доступних та ефективних послуг інтернет-банкінгу та технологій цифрових платежів.

Перш ніж затвердити концепцію цифрової ієни, Банк Японії заявив, що йому необхідно провести додаткові дослідження, оскільки зараз люди мають кращі варіанти.

Навіть якщо початковий інтерес був лише помірним, японська публіка може зрештою перейнятися концепцією використання CBDC для своїх транзакцій. Другий за величиною банк Японії Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SMBC) повідомив про створення власної лабораторії корпоративних токенів з метою просування технологій Web3 та блокчейну в країні. Крім того, дослідження та місцеві новини показали, що інституційна довіра може поступово знижуватися серед людей, особливо щодо уряду, незважаючи на репутацію Японії як країни з високим рівнем довіри.

З огляду на демографію володіння криптовалютою в Японії, населення, що скорочується і старіє, ймовірно, обмежить прийняття криптовалюти та зростання цієї екосистеми в довгостроковій перспективі.

Проте, процвітаюча конкуренція між різними криптовалютними біржами робить японський криптовалютний ринок багатообіцяючим.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.